Aktuality

Představujeme nová sedadla World Business Class na palubě KLM

Vydáno 30. 10. 2023 | Letuška.cz Redakce
Objevte novou byznys třídu WBC na palubě KLM

Posuvné dveře poskytují větší pohodlí a soukromí

KLM

KLM Royal Dutch Airlines představila nová sedadla World Business Class. Tato širší sedadla mají posuvné dveře, které zajišťují větší pohodlí a soukromí. Díky různým inovacím jsou sedadla a jejich kování o 10–15 % lehčí než jiná sedadla byznys třídy v tomto segmentu na trhu, což přispívá k cílům udržitelnosti KLM.

Nová sedadla u World Business Class (WBC)

KLM

Nová sedadla byznys třídy KLM World Business Class (WBC) byla navržena na základě rozsáhlého průzkumu zákazníků. Nová sedadla nabízejí cestujícím více prostoru a pohodlí:

  • Všichni cestující v byznys třídě (WBC) mají přímý přístup do uličky. Každé sedadlo má lehké posuvné dveře, které lze snadno otevřít a zavřít, takže sedadlo lze zavřít pro větší soukromí při práci, odpočinku a/nebo spánku.
  • Osobnější možnosti nastavení a uživatelsky přívětivé funkce, včetně nastavitelné opěrky dolní části zad a nastavení s jemnou funkcí masáže zad.
  • Sedačka lze sklopit do zcela ploché polohy a vytvořit tak pohodlné lůžko dlouhé 198 cm.
  • Vícenásobné nabíjecí zásuvky jsou snadno dostupné, viditelné a cestující mají také možnost bezdrátového nabíjení.
  • Cestující si mohou uložit své věci do uzamykatelné přihrádky, která má také zabudované zrcátko. Sedadlo je vybaveno zapuštěným držákem na láhev, takže cestující mohou bezpečně ponechat láhev s vodou na stole, a to i během turbulencí.

Ostatní služby World Business Class, včetně konceptu stravování a SkyPriority, zůstávají beze změny.

Výběr sedaček pro byznys třídu od KLM 

KLM

Pro svou novou byznys třídu (WBC) nainstalovala KLM sedadla Jamco Venture v konfiguraci 1-2-1, která všem cestujícím WBC umožňují přímý přístup do uličky. Sedadla společnosti Jamco Venture byla již dříve instalována ve WBC na palubách Boeingů 787 společnosti KLM. Po rozsáhlém zákaznickém průzkumu se KLM spojila s výrobcem, aby sedačku dále vylepšila. Kompletní design JAMCO, koncipovaný ve spolupráci s KLM, zejména osobní uspořádání kabiny, je lehčí než předchozí nastavení, aniž by to snižovalo kvalitu. Měkčí sedadla přispívají k závazkům k udržitelnosti KLM.

Celá flotila Boeingů 777-300 a 200 společnosti KLM bude vybavena novými sedadly World Business Class. Tato flotila bude také vybavena nejnovější kabinou Premium Comfort. Celková přestavba bude dokončena v průběhu příštího roku.

Jak rezervovat letenky s KLM

KLM
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.