Anketa o ceny s Letuska.cz

ANKETA UKONCENA

Anketa pro facebookové fanoušky Letuska.cz :-)

Moji milí, jsem povahou zvědavá a tak jsem si pro vás připravila malou anketu. Zajímá mě jak často létáte, kam, jaké máte oblíbené aerolinky apod. Pouhých sedm otázek a za minutku máte hotovo :-) Děkuju

Vaše Letuska.cz

 

Odměna pro všechny

Stačí vyplnit pravdivě kompletní anketu a dostanete od nás kupón na občerstvení na letišti Ruzyně (káva a ovocná taštička v McD). Poukázku bude možné vyzvednout na letišti Praha na přepážce Letuska.cz v odletové hale terminálu 1.

Poukázka vám bude vydána oproti emailové adrese uvedené v odpovědi ankety. Pozor, na jednu emailovou adresu je možné získat jen jednu poukázku, žádné podfuky ;-) Seznam emailových adres bude aktulizován vždy jednou za 7 dní.

 

Skvělé ceny pro hlasující

Hlavní výhry

Anketa bude ukončena po dosažení alespoň 1000 unikátních odpovědí.

1) Po ukončení bude vylosován jeden/jedna hlasující, která obdrží letenku do jedné z TOP evropských destinací - Paříž, Řím, Benátky, Barcelona + voucher do restaurace na letišti v ceně 1000 Kč.

2) Druhá hlavní cena je poukaz na letenku, zájezd či studijní pobyt z nabídky Letuska.cz v hodnotě 2000 Kč a voucher na občerstvení na letišti v hodnotě 500 Kč.

3) Třetí hlavní cena je poukaz na 1000 Kč a voucher na občerstvení na letišti v hodnotě 200 Kč.

 

Průběžné prémie

V průběhu hlasování jsem pro vás připravila desítky dalších cen. Od voucherů na občerstvení, přes propagační předměty Letuska.cz (hrníčky, flashdisky).

 

Všechny výhry mohou být předány pouze hlasujícím s platným emailem vyplněným v průběhu ankety. O místě a termínu vyzvednutí výhry budete informování emailem.

 

Výhry není možné právně vymáhat. Z ankety jsou vyřazeny zaměstnanci společnosti Asiana s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.