Cestovní pojištění

Levné letenky už máte v kapse a přemýšlíte, co vám ještě chybí? Rozhodně nesmíte zapomenout na cestovní pojištění. Bez něj by se vám dovolená mohla pěkně prodražit.

Objednejte si cestovní pojištění!

Stejně jednoduše jako jste si objednali letenky, si můžete pořídit i cestovní pojištění. Vyplníte formulář a následně vás kontaktuje jeden z našich koordinátorů. Ten vám pomůže najít tu nejvýhodnější kombinaci pojištění právě pro vaši cestu do zahraničí.

Celoroční cestovní pojištění

Hvězdou naší nabídky je celoroční cestovní pojištění. To můžete využívat pro cesty po Evropě i po světě celý rok. Jedinou podmínkou je, že délka jedné vaší cesty nesmí přesáhnout 45 dní. Velmi oblíbená je i rozšířená varianta, která se vztahuje i na rodinné příslušníky. Nelamte si hlavu s cestovním pojištěním. Zvolte celoroční jistotu.

Asistenční služba 24/7

Ať už jste si pořídili letenky kamkoliv po světě, naše asistenční služba vám bude k dispozici 24 hod denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud se cokoliv stane, garantujeme likvidaci škody do 7 dní. I po telefonu.

Hlavní turistická centra, kam prodáváme letenky, máme pokrytá sítí Euro-Center. Ta vám budou k dispozici ve chvílích nouze. Díky tomu, že spolupracujeme s pojišťovnami po celém světě, dokážeme obstarat pomoc v minimálním možném čase a v maximálním rozsahu. Nenechávejte nic na náhodě a objednejte si cestovní pojištění u profesionálů.

{frm: kontakt page=/dekujeme-za-odeslani-formulare}