Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

Přemýšlíte o dárku pro své blízké?

Nechcete běhat po obchodech? Nejste si jisti, zda se trefíte do vkusu obdarovaného? Letuška má pro vás řešení. Objednejte si v klidu domova či kanceláře Dárkovou poukázku od Letušky. Obdarovaný se poté sám rozhodne, kam poletí nebo kde bude na své cestě bydlet, zda se nechá pojistit, nebo jestli bude raději studovat či lyžovat. To už bude záležet pouze na něm. Nabídka Letušky pro čerpání dárkové poukázky má opravdu širokou škálu služeb a možností!

Poukázky nelze sčítat.
 
Poukázku můžete objednat on-line v hodnotě 5, 8 a 10 tisíc Kč. Můžeme vám vystavit poukázku na jinou hodnotu (nejméně je 5 000 Kč) nebo připravit poukázku s věnováním. 
 

Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami pro vydávání dárkových poukázek.

Rádi vám pomůžeme věnovat svým blízkým originální dárek!

{frm: darkove_poukazy}

Obchodní podmínky – Dárková poukázka na služby od letusky.cz

  • Dárková poukázka na služby od Letušky může být na částku 5 000 Kč, 8 000 Kč, 10 000 Kč. Na jinou dohodnutou částku (nejnižší hodnota dárkové poukázky je 5 000 Kč) Platnost poukazu je 1 rok od jeho vystavení (zaplacení za poukaz).
  • Zájemce o dárkovou poukázku vyplní formulář na www.letuska.cz (www.asiana.cz, www.superletuska.cz). ASIANA na základě tohoto vyplněného formuláře - objednávky na vámi uvedený e-mail zašle zálohový list pro zaplacení za poukázku. Originál poukazu spolu s platebním dokladem – fakturou bude předán vybraným způsobem po zaplacení.
  • Dárková poukázka má číslo, razítko a podpis zodpovědné osoby ASIANA spol. s .r.o., současně je tato registrována v databázi společnosti pod jménem objednavatele (provedenou platbou za dárkový poukaz) a jménem obdarované osoby. Dárkový poukaz není tedy ceninou, ale předplacenou službou a při ztrátě poukazu nezaniká nárok na čerpání poukazu. Pro vyloučení zneužití poukázky má referent zpracovávající požadavek na služby darované poukázkou, požádat držitele poukázky o prokázání totožnosti. Čerpání služeb se řídí těmito (Obchodní podmínky – Dárková poukázka na služby od letusky.cz) a všeobecnými přepravními – obchodními podmínkami společnosti ASIANA.
  • Dárkovou poukázku může uplatnit pouze držitel poukazu na cestovní služby společnosti ASIANA, nabízené prostřednictvím www.letuska.cz nebo prostřednictvím jednotlivých provozoven společnosti ASIANA, (nelze přes regionální partnery, autorizované a provizní prodejce) a to jednorázově ve výši, na kterou byl poukaz vystaven. Při rezervaci online (s případným doplatkem i bez doplatku do celkové ceny) lze vybrat pouze platbu hotově nebo bankovním převodem. Při uplatnění poukazu lze kombinovat více služeb (jedním požadavkem – uplatněním až do výše poukazu). Poukázky nelze sčítat. Při odběru služeb ve vyšší hodnotě než je vystaven poukaz, se služba nad limit poukázky doplácí.
  • Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že je dárcem poukázky (uhradila poukaz ve prospěch společnosti ASIANA), oprávněna žádat spolu s fyzickým dodáním dárkového poukazu o vrácení zaplacené částky za poukázku snížené o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty dárkové poukázky.
  • Dárkové poukazy nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami.