Koncerty v Paříži 2014

Do Paříže v roce 2014 míří Elton John, Michael Bublé i Depeche Mode

Které hudební "špeky" můžete ochutnat v letošním roce při návštěvě Paříže? Pořádnou hudební podívanou si můžete dopřát hned v lednu. 11. ledna 2014 pařížské publikum z pódia pozdraví kanadská megastar Michael Bublé, Depešáci potěší své fanoušky jen o dva týdny později. A na sklonku léta své věrné muzikantsky osvěží legendární Elton John.      

Michael Bublé – zazpívá v Paříži a pak se přesune do Prahy

Jeho poslední turné shlédlo více než dva miliony fanoušků. Třikrát získal cenu Grammy, prodal 40 milionů desek, hraje, zpívá, baví... Kdo? Kanadská hvězda Michael Bublé. Ještě před pražským koncertem, který se koná 24. ledna v O2 Areně, vystoupí v pařížské Palais omnisports de Paris-Bercy. Pokud máte letenku do Paříže, tento hudební zážitek si nenechte ujít. Popová megastar představí své zatím poslední album To Be Loved. Podle prodejů desek a úspěchu na koncertech je Michael Bublé v současné době považován za jednoho z komerčně nejúspěšnějších interpretů.

Kdy a kde se koncert koná:

11. ledna 2014 ve 20 hodin v hale Palais omnisports de Paris-Bercy.


Michael Bublé. Foto: Michaelbuble.com

Tip Letušky: Levné letenky do Paříže 

Elton John

Celý letošní duben Elton John stráví na amerických pódiích, potom se přesune do Německa a Británie a v listopadu vystoupí v Paříži.

Kdy a kde se koncert koná:

19. listopadu 2014 v hale Palais omnisports de Paris-Bercy.


Elton John. Foto: EltonJohn.com

Depeche Mode

Hrají už od roku 1980, tedy neuvěřitelných 34 let. Depeche Mode se stali legendou, jejich hudba ovlivnila a inspirovala mnoho dalších umělců nejen techno scény. Hrají synthpop a jejich styl rozhodně nestárne. Jak jim to hraje dnes, můžete slyšet v pařížské hale Bercy na konci ledna. Nezapomeňte si vzít na sebe černé oblečení, typický atribut věrného fanouška Depešáků.     

Kdy a kde se koncert koná:

29. ledna 2014 v hale Palais omnisports de Paris-Bercy.


Depeche Mode. Foto: DepecheMode.com