Novoroční nákupy 2014: New York a Dubaj

Nákupní ráj 2014: Kam letět za novoročními slevami

Spousty vánočních dárků ještě čekají na rozbalení, Vánoce jsou už za pár dní. Obchodníci už ale připravují sklady na další nápor zákazníků. Po novém roce obchody po celém světě vyhledávají lovci slev. Elektronika, oblečení, šperky, hračky, doplňky do domácnosti... to vše se dá většinou v lednu pořídit výrazně levněji, než o měsíc dříve. Vezmeme vás dnes na výlet do dvou nákupních rájů – New Yorku a Dubaje. Máme pro vás pár tipů, kde se dá ušetřit.

Levné nakupování v New Yorku? Vzhůru do C21

New York je vstupní branou do USA pro cestovatele z Evropy, nebo je lákají známé architektonické ikony z turistických průvodců. Ale spousta lidí do New Yorku jezdí právě na nákupy. Mobilní telefony, oblečení známých světových značek, to vše se dá pořídit s výraznými slevami.

Pokud vás zajímá především oblečení, zkuste například zajít do obchodního domu Century 21. V New Yorku najdete sedm poboček. Pamatujete, jak se Carrie ze seriálu Sex ve městě rozplývala nad botami se značkou Manolo Blahnik? Můžete si je prohlédnout naživo.


Reklamní poutač. Foto: www.c21stores.com

Slevy začínají už od 1. ledna 2014

  • 1. ledna 2014

Ivanka Trump, French Connection - Womens, Puma - Underwear, French Connection - Mens, Turnbull & Asser - Mens.

  • 2. ledna 2014

Ferragamo Watches, Armani - Womens, Adriene Landeau Fur Event, Kenneth Cole Outerwear - Womens, Gloved Ones, Winter Boots, Stylish Outerwear, Cold Weather Accessories.

Čtěte víc: Informace o městské dopravě v New Yorku a slevové kartě New York Pass.

Dubaj – nákupní horečka v Mall of The Emirates

Dubaj ve Spojených arabských emirátech je v posledních letech světovým nákupním centrem. Dá se tu vybírat nejen zlato, ale například i oblečení světových módních návrhářů. Majitelé velkých značek vědí, že do Dubaje lidé přijíždějí nejen na dovolenou, ale i utrácet peníze.


Foto: Fotobanka

Jedním z míst, kam se můžete zanořit na několik nekonečných hodin, je například obchodní dům Mall of The Emirates.


Foto: www.malloftheemirates.com

Pokud jedete do Dubaje na Vánoce, Mall of The Emirates nabízí až do konce prosince 2013 úterní zákaznickou soutěž. Pokud vyhrajete, můžete svou nákupní radost zdvojnásobit.

Čtěte víc: Jak vypadá Stopover v Dubaji? Vše o vízech do Spojených arabských emirátů.