VIP služby

Toužíte po exkluzivních službách a maximálním komfortu?

Využijte služeb pro naše VIP klienty a vaše cesta bude ještě příjemnější. Nechte se rozmazlit našimi balíčky.

Momentálně nabízíme čtyři typy VIP balíčků, z nichž Continental Gold a Continental Team Gold mají celoroční platnost. Všechny zahrnují přednostní odbavení a doprovod k letadlu nebo z letadla. Navíc vám můžeme také zajistit pronájem konferenční místnosti přímo na letišti nebo jiné služby, které by vám zpříjemnily cestování. 

Continental Classic

Continental Classic je jednorázovým VIP balíčkem. Rozmazlete sebe i svoji rodinu a dopřejte si maximální péči před odletem i po příletu do cílové destinace. Čeká na vás: přednostní odbavení, transfer k letadlu, občerstvení, včetně alkoholických nápojů ve VIP salonku, služby portýra nebo dvoudenní parkování na letišti. To vše už za 3 900 Kč za osobu.

Continental Gold

Continental Gold je celoročním individuálním předplatným. Za 170 000 Kč za rok dostanete kompletní servis při každém letu, který podniknete. A 20% slevu na veškeré služby navíc. Protože vy si maximální péči zasloužíte!

Continental Team Gold

Continental Team Gold je celoroční členství ve VIP programu pro čtyři osoby. Vy i vaši obchodní partneři si užijete exkluzivní péči letištního personálu. Nemusíte se starat o zavazadla, odbavení, ani parkování. Vše zařídíme za vás. Zvolte reprezentativní cestování, předplaťte si Continental Team Gold.

Dubaj: MEET & GREET

Vzhledem k tomu, že dubajské letiště je proslulé dlouhými imigračními procedurami, připravili jsme pro vás MEET & GREET. Jedná se o specializovaný VIP program. K ruce dostanete asistentku, která vás na letišti uvítá, přednostně vás provede veškerým odbavením a doprovodí k autu před terminálem. Ceny začínají už na 990 Kč za osobu.

Jsme schopni zajistit transfery klimatizovanou limuzínou typu Audi na vámi požadovanou adresu po celých Spojených arabských emirátech. Nebo kytici rudých růží. Protože vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. 

Chcete nocovat v Soulu? Můžete s Korean Air

Pokud si koupíte letenku od Korean Air, letíte přes Soul a tam potřebujete přespat, máme zajímavou nabídku – můžete mít ubytování zdarma. Za jakých podmínek? Je třeba požadavek nahlásit nejpozději 3 pracovní dny před odletem. Doporučujeme se však u našich letenkářů informovat, pro které konkrétní lety a směrování nabídka platí. 

Emirates nabízí Chauffeur-drive nově i v Pekingu a Šanghaji

Aerolinky Emirates v červenci 2013 oznámily, že služba Chauffeur-drive je nově dostupná v Pekingu a Šanghaji a platí pro lety od 16. 7. 2013. Chauffeur-drive je bezplatný odvoz na letiště a zpět ve více než 55 destinacích po celém světě včetně Prahy pro cestující ve First a Business Class.