Vše o nákupu

Poradíme vám s nákupem na Letuska.cz

Jak si koupit letenku?

Chcete si objednat levné letenky do celého světa? Podrobný návod, včetně slovníčku najdete na stránce Jak objednávat levné letenky.

Jak si koupit zájezd?

1. Vyberte si zájezd.

2. Vyplňte rezervační formulář pod popisem zájezdu. Informace označené hvězdičkou jsou povinné. Obratem vás kontaktuje operátor či operátorka, která s vámi prodej dokončí. Pomůže vám vybrat si vhodný způsob platby nebo poradí, kterou pobočku máte nejblíž. Pokud budete mít zájem, doporučí doplňkové služby, jako je doprava na letiště nebo cestovní pojištění.

Jak si vyřídit víza?

1. Ze seznamu zemí si vyberte, kam máte namířeno.

2. Vyplňte rezervační formulář pod popisem víza. Informace označené hvězdičkou jsou povinné. Obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů a objednávku víza pomůže dokončit. Pokud vízum nemůžeme vyřídit za vás, poradíme, kde najdete nejbližší velvyslanectví daného státu.

Jak si koupit eurovíkend?

1. Ze seznamu měst, kam létáme na eurovíkendy, si vyberte, kam máte namířeno.

2. Vyplňte rezervační formulář pod popisem eurovíkendu. Informace označené hvězdičkou jsou povinné. Obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů a objednávku s vámi dokončí. Pokud budete mít zájem, doporučí vám doplňkové služby, jako je doprava na letiště nebo cestovní pojištění.

Jak si objednat hotel?

1. Vyplňte úvodní tabulku. Kam a kdy chcete odjet, nebo jaké jiné nároky na ubytování máte.

2. Ze široké nabídky si vyberte hotel, který se vám nejvíce zamlouvá.

3. Vyplňte rezervační formulář.

4. Obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů a objednávku hotelu s vámi dokončí.

Jak si objednat FLY & DRIVE?

1. Ze seznamu destinací FLY & DRIVE si vyberte, kam máte namířeno.

2. Vyplňte rezervační formulář pod popisem FLY & DRIVE. Informace označené hvězdičkou jsou povinné. Obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů, který s vámi objednávku dokončí. Pokud budete mít zájem, doporučí vám doplňkové služby, jako je doprava na letiště nebo cestovní pojištění.

Jak si pronajmout auto?

Chcete si pronajmout auto v zahraničí? Vyplňte rezervační formulář a obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů, která s vámi objednávku dokončí.

Jak si objednat studijní pobyt v zahraničí?

1. Ze seznamu zemí si vyberte, kam máte namířeno.

2. V pravém sloupci klikněte na destinaci, kde byste chtěli jazykový pobyt v zahraničí strávit. Budete přesměrováni na naše dceřinné stránky www.study.cz.

3. Na www.study.cz si vyberete jazykovou školu, kterou chcete studovat a kliknete na „Nezávazně objednat kurz“.

4. Vyplníte rezervační formulář a obratem vás kontaktuje jeden z našich kolegů, který s vámi objednávku dokončí.