S Air Astana letenky nejen do Kazachstánu

Vydáno 14. 5. 2012

Se společností Air Astana nejen do Kazachstánu

Air Astana se stala první společností v regionu Rusko/Východní Evropa, která získala prestižní ohodnocení 4* ve Skytrax World Airline Awards 2012.


Letenky z Prahy pohodlně přes Frankfurt

air astana

Letecká společnost Air Astana letos slaví 10. výročí od svého založení a je nejrychleji se rozvíjející leteckou společností ve svém regionu. Se sítí více než 50 vnitrostátních i mezinárodních destinací nabízí optimální spojení nejen v rámci Kazachstánu.

Economy class

Ekonomická třída nabízí cestujícím dostatek prostoru a pohodlí díky inovovaným sedačkám.Lehké občerstvení nebo teplé jídlo servírováno na všech linkách  společně se širokým výběrem nápojů včetně alkoholických. Video a audio palubní zábavní systém nabízí širokou škálu filmů a hudby.

Povolená váha odbavených zavazadel 20 kg, u kabinového zavazadla 8 kg

Business class

Business class v našich letadlech uspokojí díky novým pohodlným sedadlům i nejnáročnější cestující. Vynikající lehké občerstvení nebo teplé jídlo servírováno na všech linkách společně se širokým výběrem nápojů včetně alkoholických.Video a audio osobní palubní zábavní systém.


Povolená váha odbavených zavazadel 30 kg + 2 kusy kabinových zavazadel nepřesahujících celkem 18 kg.


Letenky do top destinací

  • Astana
  • Almata
  • Kuala Lumpur
  • Bangkok
  • Beijing
     
Air Astana se sítí více než 50 vnitrostátních i mezinárodních destinací nabízí letenky s optimálním spojením nejen v rámci Kazachstánu.