TAM - specialista na letenky do Brazílie a Jižní Ameriky

Užijte si fantastickou nabídku letenek v Brazílii a v Jižní Americe

Tam letenky

Provozujeme každodenní přímé služby do Sao Paula z Frankfurtu, Paříže, Londýna, Milána a Madridu a čtyřikrát týdně do Rio de Janeira z Londýna, Frankfurtu a Paříže na moderních letadlech B777 a A330 s prodlouženým trupem nabízející komfort a výběr ze 3 kabin: ekonomika, business a první třída.

Všechny lety jsou noční, takže zvládnete všechna dostupná spojení bez dlouhých čekání.

Letenky do Brazílie: Krásná příroda mnoha tváří

V Brazílii nabízíme více než 89 destinací, včetně sdílených leteckých kódů. Brazílie je rozdělena do pěti různých oblastí: Kolosální vodopády Iguassu, staré koloniální města Minas Gerais,  kulturní zajímavosti v São Paulu, božské město Rio de Janeiro, bujné pláže na severovýchodě (Natal, Recife, Salvador..), a nekonečné Amazonské pralesy (Manaos) . Ale i mnoho dalších turistických atrakcí, přírodních a kulturních rozmanitostí, a také místní lidé, kteří vytváří skvělou atmosféru, Vás přimějí znovu se vrátit.

Nebeské pláže, zasněžené hory a mnoho dalších zázraků čekající na odhalení.

Jižní Amerika je domovem největšího tropického deštného pralesa na světě, druhého největšího horského řetězce, nedotčených oceánských ostrovů, úchvatných pláží, pouští a ledových krajin.

Jižní Amerika má také krásná města, kde můžete naslouchat dávným civilizacím a vidět bohatství historických památek.

Pro Vaše pohodlí a nová objevovaní nabízíme letenky do Asunciónu, Caracasu, Limy, Bogoty a Montevidea, s odlety ze Sao Paula.  Do Buenos Aires s odletem z Porto Alegre, Recife, Rio de Janeira, Salvadoru a Sao Paula. Santiago de Chile ze Sao Paula a  Rio de Janeira.