Aliatalia otevřela linku do Fortalezy

Vydáno 21. 1. 2013

Aliatalia otevřela linku do Fortalezy

Na mapě destinací Alitalia je nově brazilská Fortaleza. 14. ledna společnost zahájila lety na nové sezonní lince z Říma-Fiumicino, která je provozována dvakrát týdně letouny Boeing 777-200ER. Odlety z Říma jsou vždy v pondělí a v pátek v 11:05 s příletem do Fortalezy v 16:55. Zpáteční let startuje z Fortalezy v 18:55 a na letišti Fiumicino v Římě přistává v 8:15 následujícího dne. Cestujícím jsou na palubě k dispozici tři třídy: Magnifica - Business Class, Classica Plus - Premium Economy a Classica - Economy. Od 1. dubna až do 27. května bude linka obsluhována letouny Airbus A330-200. Fortaleza je třetí destinací Alitalia v Brazílii. Vedle této linky společnost létá devětkrát týdně z Říma do Sao Paula a šestkrát týdně do Rio de Janeira.

Fortaleza ležící na severovýchodě Brazílie je hlavním městem státu Ceará. Se svými 3,6 miliony obyvatel je pátým největším městem v zemi. Teplé klima, písečné pláže a rušný noční život lákají do Fortalezy zejména v zimě řadu evropských turistů. Alitalia předpokládá, že díky sílící brazilské ekonomice budou mít zájem o spojení s Itálii a dalšími destinacemi v Evropě také brazilští obchodníci a turisté.

Zdroj: Airways.cz

Na mapě destinací Alitalia je nově brazilská Fortaleza. 14. ledna společnost zahájila lety na nové sezonní lince z Říma-Fiumicino, která je provozována dvakrát týdně letouny Boeing 777-200ER. Odlety z Říma jsou vždy v pondělí a v pátek v 11:05 s příletem do Fortalezy v 16:55. Zpáteční let startuje z Fortalezy v 18:55 a na letišti Fiumicino v Římě přistává v 8:15 následujícího dne.