Anglické prázdniny v Buckswood

Prázdniny s angličtinou v Británii? Doporučujeme prestižní letní školu Buckswood Overseas

"Jedna škola, jedna rodina," říká Buckswood, škola, kde se děti angličtinu skutečně naučí! Víc hodin angličtiny, pestrý odpolední program a dobré jídlo v britském prostředí prestižní soukromé školy. To zní dobře, ne?

Chcete poslat svého juniora na prázdniny s angličtinou? Zvolte Buckswood Overseas Summer School ve Velké Británii. Zajištěno máte vše, co dítě bez dozoru potřebuje – profesionální lektory, dopravu z letiště i bezpečné zázemí prestižní školy. Kampus na anglickém venkově nabízí i zábavný mimoškolní program – třeba jízdu na koni a plavání či lekce tenisu.

Proč si vybrat právě Buckswood Overseas Summer School

  • Výuka angličtiny je intenzivnější. Lektoři se dětem věnují 20 plných hodin týdně. Běžně jsou lekce 45minutové.
  • Výuka je na vysoké úrovni. Na konci pobytu skládají studenti certifikát Trinity college spoken english exam.
  • Luxusní vybavení pro volný čas. V kampusu je divadlo, bazén, několik hřišť, jízdárna s koňmi, knihovna, tenisové kurty a dílna.
  • Dobrá péče a lepší aktivity. Škola má například svůj autobus, kterým studenty vozí.
  • Kvalitní zázemí. Součástí kampusu je rezidence, studenti bydlí ve vícelůžkových pokojích s vlastní koupelnou.
  • Dobré a zdravé jídlo. Děti nedostávají smažené pokrmy, což je například v britských rodinách běžné.

Cena juniorského jazykového pobytu od 26 240 Kč

Cena je 26 240 Kč za týden. Zpáteční transfer z Londýna stojí 6270 Kč. V ceně je i zdravotní pojištění. Vice informací o jazykových kurzech pro juniory.

Více o škole Buckswood Overseas Summer School

Internátní soukromá škola v letních měsících pořádá juniorské jazykové pobyty pro studenty z celého světa. Naráz zde studuje maximálně 132 mladých klientů, což je výhodné, děti se mohou díky tomu lépe poznat. Nejen v učebně, ale i v běžných situacích. Uzavřený kampus stojí na hezkém místě uprostřed přírody. Studenti bydlí ve vícelůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Ve volných chvílích mohou navštívit divadlo, bazén nebo jezdit na koni. Výjimečná je i místní gastronomie, kuchaři studentům vaří jídlo z místních surovin a na kvalitě si dávají záležet.

Jazyková škola Buckswood se řadí mezi TOP školy, které pořádají jazykové pobyty v zahraničí pro děti a mládež a má akreditaci Britské Rady. Kampus se nachází přibližně 10 kilometrů severovýchodně od Hastingsu, uprostřed anglického venkova.