Belavia

Vydáno 17. 12. 2012

Belavia

Belavia Belarus Airlines je lídrem v osobní letecké dopravě na běloruském trhu. Její úspěch je postaven na bezpečných a pravidelných letech a kvalitních službách pro cestující.

Belavia je moderní, rychle se rozvíjející společnost, která klade důraz na inovace a rozvoj letecké dopravy. Belavia si zakládá na zlepšování úrovně poskytovaných služeb při letu i na zemi – pečlivě kontroluje a udržuje letadla a zavádí stále modernější informační technologie.

Cestovatelé, kteří letí se společností Belavia, mohou využít přímých letů či spojů s partnery. Belavia se snaží, aby se zákazníci dostali do cíle v jakékoliv zemi na světě co nejrychleji.

Ať už letíte se společností Belavia služebně či jako turista, můžete ocenit běloruskou pohostinnost i zodpovědný přístup personálu. Tým tvoří vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří jsou hrdí na svou práci. I díky tomu se Belavia osvědčil jako spolehlivý a konkurenceschopný letecký dopravce.

Více o společnosti Belavia:

Letadla Belavia

Zajímá vás, kterými letadly Belavia letá? Prohlédněte si je na Belavia FLEET

  • 6 Boeingů 737-500
  • 5 Boeingů 737-300
  • 4 CRJ-100/200 LR
  • Embraer 175
  • 3 ТU 154 М pro nepravidelné lety
BelaviaBelavia Belarus Airlines je lídrem v osobní letecké dopravě na běloruském trhu. Její úspěch je postaven na bezpečných a pravidelných letech a kvalitních službách pro cestující.Belavia je moderní, rychle se rozvíjející společnost, která klade důraz na inovace a rozvoj letecké dopravy. Belavia si zakládá na zlepšování úrovně poskytovaných služeb při letu i na zemi – pečlivě kontroluje a udržuje letadla a zavádí stále modernější informační technologie.