Čokoládový festival v San Franciscu

Vynechte temný Alcatraz! Užijte si čokoládové San Francisco

Je to daleko, a navíc až v září. Máme pro vás ale tak zajímavý tip, že ho nebudeme odkládat. Doufáme, že jste najezeni! Je plný vášně a delikátních chutí – milku nechte v supermarketu a pojeďte na čokoládový festival do San Francisca v Kalifornii. Kupte obálku, krásnou mašli a překvapte svou lásku příslibem na sladký úlet ze všedního světa. U nás v Letušce čokovýlet konkuruje romantické výpravě k Eiffelovce.

Můžete tedy let do města beatníků naplánovat už nyní. Čokoláda v malém množství je údajně lepší než antidepresiva a výtěžek akce pomůže potřebným. Takže blaho ucítíte v žaludku i na duši :)

Kde a kdy se koná čokoládové šílenství?

Festival čokolády Ghirardelli Chocolate Festival se uskuteční 14. a 15. září 2013. Vstupenka s degustací stojí 20 a 25 dolarů.

Festival se koná na Ghirardelli Square, v místech mezi North Point, Beach, Larkin & Polk Streets, Fisherman's Wharf.

Můžete ochutnávat a porovnávat vzorky čokolád, poslouchat hudbu na ulici, promlsat se nabídkou zmrzlin nebo se zúčastnit cukrářských show.

Program festivalu uspokojí i fajnšmekry

Organizátoři slibují účastníkům, že si sladkou lahůdku opravdu vychutnají. Můžete nakupovat, ďobat, olizovat prsty, nebo si hrát. Připraveny jsou soutěže v jezení čokolády pro děti i dospělé. Můžete se stát odborníkem ve "škole čokolády", kde se dozvíte vše o pěstování, zpracování a výrobě. Nebo se naučte čokoládové dobroty vyrábět v kurzu pro cukráře-amatéry. A po návratu si troufnete uspořádat čokoládovou párty pro přátele...