ČSA posílí spojení mezi Prahou a Ostravou

ČSA posílí spojení mezi Prahou a Ostravou

Pokud létáte z Prahy do Ostravy, potěší vás oznámení aerolinek ČSA. Na trase Praha–Ostrava a zpět budou moct lidé cestovat průměrně dvakrát denně. Nový letový řád platí od 2. ledna 2014. Letenky si můžete rezervovat již nyní na Letuska.cz

Nově budou spoje z Prahy do Ostravy odlétat každé pondělí, úterý, středu, pátek a neděli večer. Naopak, z Ostravy do Prahy každé pondělí, úterý, středu, čtvrtek a sobotu ráno. Od ledna 2014 nebudou v provozu dvě frekvence OK 026/027 operované v pondělí a středu. Odpolední linka OK 024/025 bude od března nově operovat také v sobotu a neděli, v hlavní sezoně denně. Také tzv. nocující linka OK 020/021 byla posílena na celkem až pět zpátečních spojů.

České aerolinie postupně sjednotí provoz na lince na průměrně dva zpáteční lety denně. Tento letový řád považují České aerolinie za závazný a vytváří na lince mezi Prahou a Ostravou spolehlivé letecké spojení. Nově tak bude v nabídce Českých aerolinií celkem 12 zpátečních letů v maximálním týdnu. Provoz mezi Prahou a Ostravou podle inovovaného letového řádu bude zahájen 2. ledna 2014 a bude platit do konce zimní sezony, tedy do 29. března 2014.