Jet2.com otevře linky z Glasgow a Belfastu do Prahy

Jet2.com otevře linky z Glasgow a Belfastu do Prahy

Britské nízkonákladové aerolinie Jet2.com oznámily rozšíření pravidelných letů do České republiky. Společnost otevře v příštím roce hned dvě nové linky do Prahy. Od 3. dubna 2015 bude Jet2.com létat na letiště Václava Havla z Belfastu v Severním Irsku. Od 21. května 2015 bude v provozu druhá nova linka, spojení z Glasgow do Prahy. Obě nové linky budou provozovány dvakrát týdně letouny Boeing 737. Belfast a Glasgow doplní v příštím roce dosavadní nabídku přímých letů Jet2.com z Manchesteru, Edinburghu, Leedsu, East Midlands a Newcastlu.

"Jakožto pražská jednička v letech do Británie máme to potěšení posílit naši nabídku levných letů rozšířením o dvě nové destinace. Belfast a Glasgow z Prahy nabízí pouze společnost Jet2.com – poskytuje tak jedinečné spoje svým věrným českým obchodním a rekreačním zákazníkům, kteří oceňují široký výběr i četnost našich letů," uvedl Steve Heapy, generální ředitel Jet2.com.

Letenky na nové linky Jet2.com z Prahy do Glasgow a Belfastu lze již rezervovat na webu Jet2.com. Pro z České republiky je na adrese www.jet2.com/cs k dispozici česká mutace stránek. Aktuálně společnost nabízí slevu ve výši 20 procent na všechny zakoupené letenky.

Zdroj: Airways.cz