Letuška je partnerem benefičního plesu

Letuška je partnerem benefičního plesu

Firma Asiana, která provozuje letenkový portál Letuska.cz, podporuje úsilí Klubu dívek a žen s Turnerovým syndromem. Stala se partnerem již 19. reprezentačního benefičního plesu, který tato organizace pořádá. Ples se koná 13. prosince 2014 ve 20 hodin v hotelu Pyramida. Pokud máte chuť, přijďte akci podpořit i vy – hotel Pyramida je na ulici Bělohorská 24 v Praze 6.

Více o firmě Asiana

Společnost Asiana je ryze česká firma, která působí na trhu již od roku 1993. Je průkopníkem v oblasti internetového prodeje a díky dvoumiliardovému obratu patří mezi přední cestovní agentury. Asiana – kromě Letušky – provozuje i weby Study.cz a Viza.cz, kde lze zprostředkovat jazykový pobyt a najít kompletní a aktuální informace o vízech do celého světa.  

Více o Klubu dívek a žen s Turnerovým syndromem

Klub je nezisková organizace pro dívky a ženy s diagnozou TS a jejich rodiče. Klub založila v roce 1989 paní Alena Kosinová a pan Rudolf Kosina. Členové při setkáních řeší osobní problémy a sdělují si vlastní zkušenosti. Nejčastějším tématem jsou otázky kolem hormonální léčby a problémů s malou výškou. Klub je i místem k setkání dívek a žen, které byly operativně léčeny.