Low cost – letenky od nízkonákladových dopravců

Low cost – letenky od nízkonákladových dopravců

Chcete letět levně, máte jen příruční tašku nebo batoh a vzdáte se pohodlí? Letuška pro vás zajistí letenky od nízkonákladových dopravců. S námi můžete letět přímo nebo vám zkombinujeme low cost letenky od různých dopravců. To umí v České republice jen Letuska.cz. Navíc Letuška garantuje cíl doletu do 24 hodin. 

Co je low cost letenka? Ideální pro baťůžkáře

Low cost jsou levnější letenky, než nabízejí linkové letecké firmy. Jejich cena se pohybuje už od 248 Kč. Zaplatíte méně, ale nízkonákladové společnosti vám nabízejí jen sedadlo v letadle a místo pro vaši malou tašku. Za zavazadlo navíc, online odbavení předem na internetu, denní tisk na palubě letadla a další služby zaplatíte zvlášť. Také například nedostanete seniorskou slevu či lepší cenu pro dítě. Letenek je omezený počet. Doporučujeme levné letenky rezervovat s předstihem, protože díky nízké ceně je o ně velký zájem. 

Chcete letět levně? I s přestupem? Jen u nás!   

Umíme vám letenky zkombinovat tak, abyste mohli cestovat s nízkonákladovými dopravci za dobrou cenu i s přestupem.

Chcete letět levně třeba do Lisabonu? V prosinci 2012 by váš výlet do hlavního města Portugalska vypadal třeba takto: poletíte z Prahy do Milána a odsud do Lisabonu. Zpět do Prahy to vezmete přes Amsterdam. V Miláně i Amsterdamu budete mít čas na průzkum města. Low cost letenky vás budou stát 4383 Kč.  

Levné low cost letenky, které vyhledáváte nejčastěji