Novinky u ČSA: Nové destinace i přeprava lyží zdarma

Novinky u ČSA: Nové destinace i přeprava lyží zdarma

Zákazníky, kteří létají pod vlajkou ČSA, budou zajímat novinky, které platí od 27. října 2013 v souvislosti se zimním letovým řádem.

V nadcházející sezóně 2013/2014 České aerolinie mírně posílí pravidelné spoje zejména do Ruské federace. Nejen letošní novinka, linka do Permu, ale i spoje z Prahy do Petrohradu nebo z Karlových Varů do Moskvy budou navýšeny o nové frekvence. České aerolinie rozšíří nabídku dálkových letů do východní a jihovýchodní Asie navazující na pravidelné spojení společnosti mezi Prahou a Soulem. Mezi zajímavé novinky patří jednoduché spojení na Filipíny, do hlavního města Manily i na turisticky oblíbený ostrov Cebu v centrální části souostroví. Letový řád se rozšíří i o další, turisticky oblíbenou destinaci, thajský Phuket. Nové spoje přibudou také do Hongkongu nebo Šanghaje.

Přeprava golfového bagu i lyží zdarma

Od 1. listopadu České aerolinie zavedou pro lyžaře novou službu – bezplatnou přepravu jednoho páru lyží s hůlkami o maximální délce 180 cm. Služba bude k dispozici pouze sezónně, do konce dubna 2014. České aerolinie již v současnosti bezplatně přepravují golfové vybavení. Jedná se o doplňkovou službu, kterou České aerolinie nabízejí ke standardní přepravě zapsaných zavazadel dle rezervačních a přepravních tříd. Mohou ji využít cestující s platnou letenkou Českých aerolinií bez ohledu na to, jestli cestuje v třídě Economy nebo Business.