Novinky v nabídce linek Wizz Air

Novinky v nabídce linek Wizz Air

Wizz Air oznámil otevření tří nových linek z Polska. Od 15. května letouny společnosti nově spojí Gdaňsk s Kristiansandem v Norsku. Linka bude provozována dvakrát týdně vždy ve středu a v neděli. Od května startuje Wizz Air dvě nové linky z Katovic, jednou týdně do Larnaky a dvakrát týdně do Neapole. V průběhu dubna však společnost zruší spojení několika polských měst s irským Corkem. 7. dubna se uskuteční poslední let z Gdaňsku, 8. dubna z Poznaně a 18. května z Katovic. Zájem cestujících o lety mezi Polskem a Irskem totiž setrvale klesá. Wizz Air rovněž potvrdil zrušení letů z Poznaně do německého Dortmundu.

V průběhu června otevře Wizz Air také dvě nové linky ze své základny ve Vilniusu. Od 2. června společnost nabídne cestujícím nově lety do Trondheimu a od 5. června do Alesundu. Obě linky budou provozovány dvakrát týdně vždy ve středu a v neděli. Naopak k 7. dubnu ukončí Wizz Air své pravidelné lety z Vilniusu do Liverpoolu.

Wizz Air rovněž ohlásil otevření dvou nových linek ze základny v Bukurešti. Od 4. června společnost nabídne nově lety z rumunského hlavního města do Girony ve Španělsku. Nová linka bude provozována dvakrát týdně vždy v úterý a v sobotu. Připomeňme, že Wizz Air v současnosti létá z Bukurešti na barcelonské letiště El Prat. Od 1. června dojde k navýšení frekvence letů ze čtyř na pět letů týdně. Druhou novou linkou bude od 5. června spojení do Perugie ve střední Itálii. Tento spoj bude rovněž provozován dvakrát týdně vždy ve středu a v neděli. Perugia je novým cílem na mapě destinací Wizz Air.

Zdroj: Airways.cz