S Rossiya Airlines létají cestující už desítky let

S Rossiya Airlines létají cestující už desítky let

Více než 4 miliony – tolik cestujících každý rok přepraví letouny s logem Rossiya Airlines. Aerolinky jsou jednou z největších ruských leteckých společností a lídrem mezi dopravci v severozápadním Rusku. Aerolinky Rossiya Airlines mají sídlo v Petrohradu, z tamního letiště Pulkovo odbavují téměř polovinu letů.

Cestující se mohou spolehnout na letité zkušenosti, vždyť historie firmy se začala psát už v roce 1934. Od června 2000 je společnost členem IATA, Mezinárodní asociace leteckých dopravců, což znamená, že firma má významné místo na mezinárodním trhu letecké dopravy. Od ledna 2013 v Praze firmu obchodně zastupuje Letuska.cz 

Komfort a bezpečí. Tak pečují Russiya Airlines o své pasažéry

Bezpečí pasažérů a profesionalita personálu patří mezi firemní priority. Většina pilotů vlastní osvědčení pro lety ve složitých povětrnostních podmínkách, které vydává Mezinárodní organizace civilního letectví (ICAO).

Cestující mohou letět letouny АN-148-100В, Airbus – 320, Airbus – 319-114, Boeing 737-500 nebo Boeing 767-300.

Z Česka do Ruska a zpět

Do Petrohradu mohou klienti z České republiky letět bez přestupu. Šestkrát týdně létá linka z Prahy do Petrohradu a jednou týdně (o víkendu) z Karlových Varů do Petrohradu. Z Prahy se s ruskými aerolinkami pasažeři dostanou i do dalších měst – Moskvy, Murmansku, Jekatěrinburgu a dalších. Všechny letenky vystaví letenkový portál Letuska.cz 

Russiya Airlines zajišťují spojení i do dalších měst ve světě – Říma, Stokholmu, Vídně, Londýna, Lisabonu, Paříže či Berlína.   

Rezervace letenek u Letušky

Letenku na lety společnosti Rossiya Airlines si můžete rezervovat na Letuska.cz