Soutěž o 2 letenky se společností Air Serbia!

Soutěž o 2 letenky se společností Air Serbia

Kupte si v květnu na Letuska.cz jakoukoliv letenku a vyhrajte pro sebe nebo své přátele 2 letenky se společností Air Serbia.

Air Serbia je národní letecký dopravce Srbska a pravidlený provoz mezi Prahou a Bělehradem zahájila 1. prosince 2013. Na palubě jsou pro vás připraveny unikátní lahůdky ze srbské kuchyně vždy z čerstvých domácích produktů. Cestující v business třídě mají jedinečný výběr palubní zábavy na tabletech.

Pokud si v obdodbí od 1. 5. do 31. 5. 2014 koupíte letenku u společnosti Asiana, zařadíte se do slosování o 2 letenky do jedné zmnoha destinací společnosti Air Serbia (letenky obsahují letištní taxy). Na výběr máte například Abu Dhabi, Amsterdam, Atény, Brusel, Kodaň, Dubaj, Dubrovník, Istanbul, Larnaca, Monastir, Split, Sarajevo, Tel Aviv, Thessaloniki a mnoho dalších.

Podmínky soutěže:

  • Hlavní výhrou soutěže jsou 2 letenky se společností Air Serbia (letenky obsahují letištní taxy a let musí být uskutečněn do 30. 11. 2014).
  • Podmínkou soutěže je zakoupení libovolné letenky u společnosti Asiana v období 1. května – 31. května 2014.
  • Slosování se uskuteční 10. 6. 2014, téhož dne bude výherce kontaktován a vyzván, aby nejpozději do 14. 6. 2014 nahlásil potřebné údaje k předání výhry.
  • Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Asiana a jejich rodinní příslušníci.
  • Výhru není možné vyměnit za jiný produkt ani vyplatit ve finanční hotovosti.