Turkish Airlines Lounge Istanbul

Turkish Airlines Lounge Istanbul – místo, kde se zastavíte během cestování

Díky nejrozsáhlejší síti, působící na území 105 států, splňují Turkish Airlines očekávání svých pasažérů. A to mnoha způsoby. Nejnovějším přírůstkem, který zajišťuje pohodlí hostů, je rozšířený a zrenovovaný salonek na letišti Ataturk Airport v Istanbulu.

Nový salonek nabízí další prostor a kapacitu zvýšenou na více než 1000 hostů. Stávající zařízení, jehož součástí je hřiště pro děti, knihovna, část s biliardem, kaple a telekonferenční část, bylo rozšířeno o odpočinkový prostor, sprchy a masážní lůžka. Nový salonek splní potřeby každého hosta, můžete sedět v klidu nebo se zabavit různými aktivitami, které pomohou přečkat čas před odletem. Salonek nabízí širokou řadu aktivit a služeb, které uspokojí zákazníky s různými požadavky.

Nové lety do Nairobi i Káthmándú

Společnost Turkish Airlines dále informovala, že navyšuje počet letů do Nairobi. Od 16. června 2014 bude mezi Istanbulem a Nairobi provozováno 11 letů. Firma Turkish Airlines navyšuje i počet letů do Káthmándú. Od 26. května 2014 je mezi Istanbulem a Káthmándú provozováno 7 letů.