Ukraine International Airlines – skvělé ceny letenek do šesti měst

Ukraine International Airlines – skvělé ceny letenek do šesti měst

Firma Ukrajine International Airlines připravila pro cestující zajímavé ceny letenek do Bangkoku, Dubaje, Istanbulu, kazachstánských měst Astana a Almaty a Tbilisi v Gruzii.

Více o Ukraine International Airlines (UIA)

Ukraine International Airlines (UIA) je přední ukrajinská letecká společnost, založená v roce 1992. V současné době je v ryze soukromém vlastnictví. Prvořadým úkolem zaměstnanců i personálu na palubách letadel je zajistit bezpečnou a spolehlivou přepravu cestujících i zboží. Flotila UIA zahrnuje celkem 37 moderních letadel.

 • nabízí přímé lety z Ukrajiny do Evropy, Asie, na Blízký a Střední východ
 • ve spolupráci s partnery provozuje 1100 letů do 3000 destinací
 • pod vlajkou UIA můžete cestovat do všech důležitých dopravních uzlů po celém světě
 • věrným zákazníkům společnost nabízí výhody v Klubu Panorama
 • podle statistik společnosti Boeing je UIA jediná firma, která zajišťuje veškerou technickou údržbu vlastní flotily, stejný servis poskytuje i dalším ukrajinským a mezinárodním leteckým společnostem

Letenky u Letušky

Letenky do Bangkoku, Dubaje, Istanbulu, Tbilisi, Almaty a Astany za zajímavé ceny si můžete rezervovat na Letušce.

Bangkok 11960 Kč

Astana 8807 Kč

Dubaj 9153 Kč

Almaty 8203 Kč

Istanbul 3940 Kč

Tbilisi 7427 Kč

Podívejte se, jaké služby můžete využít pod vlajkou UIA

 

Více o městech, kam můžete letět s UIA

 • Bangkok

Připravte se na horko a vlhké podnebí. Také se těšte na báječné přijetí – Thajci jsou velmi pohostinní a přátelští. Bangkok je nejlidnatějším městem v Thajsku. Thajci jej znají pod jménem Krung Thep Maha Nakhon nebo zjednodušeně Krung Thep.

 • Dubaj

Dubaj – to jsou mrakodrapy, nákupy a zábava na pobřeží Perského zálivu. Turisté emiráty milují. Zhruba před 70 lety zde byla objevena rozsáhlá naleziště ropy, z nichž plynulo obrovské bohatství. Začaly zde vznikat velkolepé projekty a postupně se emiráty staly symbolem luxusu a bohatství. Dnes však už emiráty nejsou pouze místem pro bohaté obchodníky, ale staly se také oblíbenou turistickou destinací. 

 • Istanbul

Chcete být za pár hodin letadlem ve zcela jiném světě? Vypravte se do Istanbulu, města, které se rozkládá hned na dvou kontinentech – v Evropě a Asii. Jeho hlavní památky jsou však soustředěny na relativně malé ploše. Istanbul je také místo, které se může pochlubit velmi vzrušující historií.

 • Astana

Astana je od roku 1997 hlavním městem Kazachstánu. Žije zde necelý milion obyvatel. Astana má velmi neobvyklou polohu na mapě – nachází se uprostřed liduprázdných stepí středního Kazachstánu na řece Išim. V okolí je úchvatná příroda.

 • Almaty

Město je známé i pod dříve používaným názvem Alma Ata. Je větší než Astana, žije tu téměř 1,5 milionu obyvatel. Almaty se nachází na jihovýchodě země poblíž hranice s Kyrgyzstánem na úpatí pohoří Ťan-šanu. Díky poloze blízko hor má město osobité a mírné klimatické podmínky.

 • Tbilisi

Tbilisi je hlavní město Gruzie, nacházející se ve vnitrozemí této země na řece Kura. Žije zde zhruba tolik obyvatel jako v Praze. Město má velmi bohatou historii, sahající až do 5. století. V Tbilisi oceníte pohostinnost místních lidí při ochutnávání vína nebo dobrot gruzínské kuchyně.

Foto Almaty a Astana: Wikipedie.org