Valentýnská soutěž o dvě letenky do Istanbulu

Vydáno 6. 2. 2014

Moji milí, každá soutěž musí mít pravidla, i ta od Letušky :-)  

Jak soutěžit?

1) Letušce pošlete soukromou zpravou přes Facebook vaší soutěžní fotografii (každý uživatel/fanoušek/soutěžící může poslat jen jednu). Fotka nesmí porušovat žádné platné zákony v České Republice, pravidla Facebooku, dobré mravy a soukromí. Nevhodné fotky si vyhrazuji do soutěže nezařadit. Odpovědnost za zaslanou fotografii nese soutěžící (odesílatel).

2) Téma fotografie musí nést myšlenku svátku Sv. Valentýna (párová fotka, romantický portrét, výlet atd.) a zasilatel musí být autorem této fotky.

2) Posílat fotky přes soukromou zprávu můžete do pondělí 10. 2. 2014 18.00 (jinak zaslané fotky nebudou do soutěže přijaty - vložené na zeď apod.)

3) V úterý 11. 2. budou došlé fotky vloženy do speciálního fotoalba na Facebooku Letušky

4) Hlasování probíhá formou "like" u fotek. Ta fotka, která získá nejvíce "like" získává (resp. její odesílatel) dvě letenky do Istanbulu.

5) Hlasovat je možné do pátku 14. 2. 2014 23.59. 

6) Výherce (uživatel, který poslal soukromou zprávou fotky, která získala nejvíce "like") bude kontaktován za účelem vyzvednutí výhry

7) Výherce se musí ozvat a domluvit si předání do 14 dní od vyhlášení, jinak jeho výhra propadá. 

8) Cena pro vítěze jsou dvě zpáteční letenky z Praha - Istanbul. Letenky je nutné vystavit resp. cestu absolvovat do 31. 12. 2014. 

9) Možnost rezervace ve výhercem zvoleném termínu vždy závisí na dostupnosti míst v knihovací třídě určené pro výherní letenky. V exponovaných termínech a při rezervaci na poslední chvíli tak letenka nemusí být k dispozici.

10) Fotografie, kde bude podezření na manipulaci s počtem like například formou jejich nákupu, mohou být ze soutěže bez náhrady vyřazeny. Taktéž fotky zřetelně nesouvisející s tématem svátku Sv. Valentýna. Fotografie v galerii budou označené logem Letuska.cz.