Hotel

LAST MINUTE hotel v Bruselu již tento víkend!

Vydáno 1. 7. 2015
Užijte si pátek, sobotu a neděli v belgické metropoli. Last Minute hotel v Bruselu již tento víkend! "Hlavní město Evropy” nabízí v létě ty nejvýhodnější ceny.

Užijte si Belgii! Noc v Bruselu ve 4* hotelu již od 645 Kč za osobu a noc!

Užijte si ve dvou last minute víkend v Bruselu v termínu 31. – 2. 8. 2015. Prohlédněte si hlavní město Belgie, budete bydlet v 4* hotelu za skvělou cenu již od 645 Kč za osobu a noc! Cena platí pro jednoho ve dvojlůžkovém pokoji.

  • Skvělá cena. 
  • 15 minut od náměstí Grande-Place.  
  • Wellness a fitness centrum s výhledem na Brusel
  • WI-FI pro vás zdarma.
  • Za 15 minut jste z letiště v hotelu.   

Hotel Brussels ****

Hotel Brussels sídlí v jedné z nejvyšších bruselských budov, která stojí zhruba 15 minut od náměstí Grande-Place. Nabízí panoramatický výhled na město, vlastní gurmánskou restauraci a možnost zdarma využívat wellness a fitness centrum s výhledem na Brusel.

Všechny pokoje mají klimatizaci, neomezené Wi-Fi zdarma a bezplatný, denně doplňovaný minibar. V každém najdete také TV s plochou obrazovkou, kávovar Nespresso a trezor na 13palcový laptop. Koupelna je vybavena župany a pantoflemi. Hosté mohou ochutnat gurmánské pokrmy v hotelové restauraci nebo si vychutnat klasická jídla v baru. Svůj den můžete každé ráno zahájit bohatou snídaní formou bufetu. Hotel Brussels má také moderní fitness centrum a wellness centrum se saunou a hammam. Obě centra jsou situována v jednom z horních pater s panoramatickým výhledem na Brusel. Stanice metra Louise je 200 metrů daleko a pravidelnými spoji z ní dojedete do centra města. Bulvár Avenue Louise, který je známý svými butiky a obchody, se nachází 300 metrů od hotelu. Magrittovo muzeum stojí ve vzdálenosti 700 metrů. Na mezinárodní letiště Brusel se autem dostanete za 15 minut.

Rezervujte prosím přes formulář, počet míst je omezený.

Pořadatel zájezdu

Pořadatelem tohoto zájezdu je cestovní kancelář Asiana.