• Zájezdy
  • Madeira v hotelu Quinta Jardins do Lago*****

Madeira v hotelu Quinta Jardins do Lago*****

Madeirský ráj

Hotel Quinta Jardins do Lago***** je perfektně situován na jednom ze zelených kopců obklopujících město Funchal a velmi blízko jeho hlavní historické oblasti.

Tato okouzlující madeirská „quinta“ byla postavena v 18. století. V minulosti byla domovem známých francouzských a britských rodin. Během napoleonských válek si jej za své sídlo vybral generál Beresford, velitel britských sil na ostrově. Jeho velkolepý příborník, připomínka jeho pobytu, dodnes zdobí hotelovou restauraci.

Dnes Quinta Jardins do Lago nabízí 32 dvoulůžkových pokojů (12× standard a 20× superior), 4 historická apartmá Junior, 4 apartmá Premier a 1 prezidentské apartmá. Všechny pokoje jsou orientované na jih do okouzlujících zahrad a byly navrženy tak, aby nabízely to nejlepší ubytování s moderní funkčností, ale v tradičním pohodlí a stylu.

To je bezpochyby jeden z mnoha důvodů, proč se hotel stal nejvyhledávanějším malým luxusním hotelem na ostrovech Madeira. Jeho bujné zahrady jsou naprosto úžasné. S více než 500 různými druhy rostlin, které jsou jedinečné svou rozmanitostí a přírodní krásou, se vyrovná botanické zahradě. S rozlohou 2,5 hektaru plnou nádherných ukázek vzácných a starých druhů stromů, stejně jako mnoha barevných a jemných květin vás zaručeně okouzlí.

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   26. 06. 2023 - 30. 12. 2024 7 dní / 6 nocí od 39200

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje "Standard Garden View" s terasou

Jiný typ pokoje možný za příplatek

Jednolůžkový pokoj možný za příplatek

Madeira v hotelu Quinta Jardins do Lago*****

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Přímé lety nebo letenky s rozumnými časy přestupů.

Cena zahrnuje

  • Mezinárodní zpáteční letenku Praha – Madeira – Praha v ekonomické třídě
  • Letištní taxy a poplatky
  • Ubytování na 6 nocí
  • Stravování formou snídaně
  • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění vč. Pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
  • Další jídla a služby nezmíněné v „cena zahrnuje“
  • Termíny v období svátků, Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Jitka D.

Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle naplánované podmínky pro dovolenou, kterou jsme si opravdu užili. Let, ubytování v obou hotelech, pronájem vozu, to vše jste nám perfektně zařídila, a společně se zážitky z ostrova Madeira jsme díky tomu strávili dokonalou dovolenou. Hotel De Centro nemá vlastní parkovací stání, ale umožňuje parkovat ve vedlejším hotelu Windsor, který je naproti. Hotel odpovídá označení tří hvězdiček. Aparthotel Paul de Mar je umístěn na okraji odlehlé části ostrova. Je na slunném místě, servíruje báječné snídaně, je velmi příjemný, i pro náročnější klientelu. Kombinace ubytování v obou místech (centrum Funchalu a v Paul de Mar) je báječně vyladěná. Dovolenou jsme si opravdu užili a doporučila bych ji dalším Vašim zákazníkům.

Jana M.

Se službami Letušky a vaším přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Let tam i zpět proběhl bez problémů, parkování v Praze a transport na letiště a zpět k autu byl perfektní, navíc jsme odlétali v 6:00, čili na letiště jsme potřebovali odvézt před 4. hodinou ranní. Vyzvednutí zapůjčeného auta proběhlo také v pořádku a pobyt sám byl úžasný. Služby v obou ubytovacích zařízeních vynikající, i když to ve Funchalu nebylo na takové úrovni jako v Paul de Mar. Nám ale plně vyhovovalo a nemůžeme k němu nic vytknout. Celkově hodnotím celý zájezd výbornou a doporučuji vaše služby známým :-)

D. H.

Dobrý den,

Úvodem mohu shrnout, že celkově hodnotíme cestu do Portugalska velmi kladně; pobyt se nám líbil a rády se do této destinace opět někdy v budoucnu vrátíme.

Z našich postřehů:

S dopravou leteckou se společností Eurowings, tak se zajištěným transferem z-/do- hotelu jsme byly maximálně spokojené.

Hotel byl v pořádku; zejm. lze vyzdvihnout jeho lokaci, střešní terasu, úroveň snídaně; pokoje působí na internetu útulněji, ale na krátkodobý pobyt  je lze zhodnotit jako dostačující.

Ideální délka krátkodobého pobytu by pak z našeho pohledu byla 4 noci vzhledem k atraktivitě míst v dojezdové vzdálenosti (bus/vlak, event. i zapůjčeným vozem).

Rády se na Vás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátíme.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
  • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat