• Zájezdy
  • Madeira v hotelu Pestana Grand*****

Madeira v hotelu Pestana Grand*****

Madeirský ráj

Hotel Pestana Grand je jedním z nejlepších a nejprestižnějších 5hvězdičkových hotelů ve Funchalu, který se nachází na útesu Ponta da Cruz s výhledem na oceán a Cabo Girão. Všechny pokoje jsou prostorné a s vlastním balkonem. Budete se v nich cítit naprosto luxusně.

Je to jen 30 minut chůze od pláže Formosa a má přímý přístup k promenádě Lido, slavné pobřežní promenádě na Madeiře. Největší venkovní bazén se slanou vodou na ostrově je obklopen nádhernými zahradami a má výhled na moře.

Hotel má SPA s vířivkou, saunou, posilovnou, tureckými lázněmi a také panoramatickým krytým bazénem. Nabízí také masáže či služby lázeňské léčby.

Hotel nabízí vynikající jídlo v několika restauracích. Na oběd mají hosté možnost vybrat si mezi barem u bazénu a italskou restaurací Trattoria de la Fontana. K večeři si hosté mohou vybrat mezi bufetovou službou nebo některou z à la carte restaurací. Kromě tohoto výběru jídel mají hosté také možnost využít některou z tematických nebo specializovaných restaurací, ať už Pestana Village nebo Pestana Miramar.

5 dní v týdnu je k dispozici široká škála aktivit, takže se postarají o vás i o vaše děti.

 

Pokud přijedete s rodinou, nejmenší si mohou hrát v dětském klubu, který je k dispozici během školních prázdnin a 5 dní v týdnu, nebo na zahradě v dětském koutku.

K dispozici je soukromé bezplatné parkoviště (v závislosti na dostupnosti).

Specifikace zájezdu

Dostupné termíny

Termín zájezduDélka pobytuCena 
Kdykoli v období   26. 06. 2023 - 30. 12. 2024 7 dní / 6 nocí od 28200

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj "Classic" s výhledem do zahrady

Pokoj jiného typu možný za příplatek

Jednolůžkový pokoj možný za příplatek

Pestana Grand*****

Strava

Typ stravování: Polopenze

Snídaně

Na výběr mezi obědem a večeří

Doprava

Typ dopravy: Letecky

Přímé lety nebo letenky s rozumnými časy přestupů.

Cena zahrnuje

  • Mezinárodní zpáteční letenku Praha – Madeira – Praha v ekonomické třídě
  • Letištní taxy a poplatky
  • Ubytování na 6 nocí
  • Stravování formou polopenze
  • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění vč. Pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (rádi vám zařídíme)
  • Další jídla a služby nezmíněné v „cena zahrnuje“
  • Termíny v období svátků, Vánoc a Silvestra (za příplatek)

Reference od našich klientů

Jitka D.

Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle naplánované podmínky pro dovolenou, kterou jsme si opravdu užili. Let, ubytování v obou hotelech, pronájem vozu, to vše jste nám perfektně zařídila, a společně se zážitky z ostrova Madeira jsme díky tomu strávili dokonalou dovolenou. Hotel De Centro nemá vlastní parkovací stání, ale umožňuje parkovat ve vedlejším hotelu Windsor, který je naproti. Hotel odpovídá označení tří hvězdiček. Aparthotel Paul de Mar je umístěn na okraji odlehlé části ostrova. Je na slunném místě, servíruje báječné snídaně, je velmi příjemný, i pro náročnější klientelu. Kombinace ubytování v obou místech (centrum Funchalu a v Paul de Mar) je báječně vyladěná. Dovolenou jsme si opravdu užili a doporučila bych ji dalším Vašim zákazníkům.

Jana M.

Se službami Letušky a vaším přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Let tam i zpět proběhl bez problémů, parkování v Praze a transport na letiště a zpět k autu byl perfektní, navíc jsme odlétali v 6:00, čili na letiště jsme potřebovali odvézt před 4. hodinou ranní. Vyzvednutí zapůjčeného auta proběhlo také v pořádku a pobyt sám byl úžasný. Služby v obou ubytovacích zařízeních vynikající, i když to ve Funchalu nebylo na takové úrovni jako v Paul de Mar. Nám ale plně vyhovovalo a nemůžeme k němu nic vytknout. Celkově hodnotím celý zájezd výbornou a doporučuji vaše služby známým :-)

D. H.

Dobrý den,

Úvodem mohu shrnout, že celkově hodnotíme cestu do Portugalska velmi kladně; pobyt se nám líbil a rády se do této destinace opět někdy v budoucnu vrátíme.

Z našich postřehů:

S dopravou leteckou se společností Eurowings, tak se zajištěným transferem z-/do- hotelu jsme byly maximálně spokojené.

Hotel byl v pořádku; zejm. lze vyzdvihnout jeho lokaci, střešní terasu, úroveň snídaně; pokoje působí na internetu útulněji, ale na krátkodobý pobyt  je lze zhodnotit jako dostačující.

Ideální délka krátkodobého pobytu by pak z našeho pohledu byla 4 noci vzhledem k atraktivitě míst v dojezdové vzdálenosti (bus/vlak, event. i zapůjčeným vozem).

Rády se na Vás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátíme.

Nezávazná objednávka

A nebo chcete jen položit otázku?

Pole jméno a příjmení je povinné
Pole telefon je povinné
Pole e-mail je povinné
Vyberte období cesty
  • Vyberte období cesty
Pole pobyt od je povinné
Bez souhlasu nelze objednávku odeslat