Levné letenky do Soluně od 4056 

Letenky Praha - Soluň za akční cenu od 4056

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 4056
  • z Mnichova od 5844
  • z Vídně od 4692

Vyberte datum letu

Praha - Soluň
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4056

Základní informace Soluň

Největší soluňskou dominantu s temnou minulostí najdete na pobřeží. Je jí dřív Krvavá, teď Bílá věž postavená Turky na obranu přístavu. Vaše chutě i sluch potěší nespočet taveren s lehkými jídly a živou hudbou. Letenka do Soluně je splněným snem.
Ve městě se procházejte kolem dochované byzantské architektury, například původní městské zdi, římské architektury (Galeriův oblouk) či osmanské architektury. Po celém dnu můžete bez rozmyslu sednout do kterékoliv restaurace a budete všemi smysly uneseni.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Soluně vás přenese do ráje. Navštivte rodiště věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Řecký přístav je protkaný historickými stavbami z doby Římské a Byzantské říše, typickými tavernami i mnoha plážemi, z nichž nejznámější je Agia Triada.Dejte si souvlaki, gyros, saláty dochuceny tím nejlepším olejem a voňavými citrony. Dejte si skopové maso, lehoučké ryby či mořské plody. Kupte si levnou letenku do Soluně a díky rozvinuté lodní dopravě se trajektem vydejte ještě dále, Řecko je ráj.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 4671