Levné letenky do Dubaje od 6564 

Užijte si luxusní šperk v poušti
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Praha - Dubaj za akční cenu od 6564

  • z Prahy od 6564
  • z Mnichova od 9128
  • z Berlína od 8971
  • z Vídně od 8153

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

6564

Celková cena letu pro 1 osobu

Dubaj v magazínu Letušky

Základní informace Dubaj

Objednejte si letenku do Dubaje a ať už máte namířeno do sedmihvězdičkového hotelu, k moři s bělostným pískem, na nejvýše položenou vyhlídku nebo jen za sluníčkem, které tady svítí celý rok, můžete si být jistí, že odjíždět budete s úsměvem na tváři.
 

Nejlevnější letenky

Dubaj je jen superlativum. Nejvyšší budova na světě, nejdražší hotel, největší cukrárna, policie v Lamborghini, klimatizované zastávky autobusů, automat na zlato. Nejlevnější letenka do Dubaje vám umožní vidět celý tento nepředstavitelný arabský šperk.

Důležité kontakty

Důležitá telefonní čísla: policie 999, záchranka 998, hasiči 997, nouzová linka na velvyslanectví v Abú Dhabí +971/50/6628920. Zdravotnictví je v SAE na skvělé úrovni, přesto neexistují žádné dohody o bezplatném poskytování zdravotní péče občanům ČR. Doručujeme cestovat vždy s cestovním pojištěním.

Letenky

I když je Dubaj hlavní město jednoho z emirátů, nemusíte se bát přísného zahalování a užívat dovolenou plnými doušky a bavit se podobně jako v Evropě, a to díky spoustě klubů, barů a diskoték. Letenka do Dubaje vám zajistí opravdu nevšední zážitek.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy