Levné letenky do New Yorku od 8396 

  Více možností
Zavřít

Letenky Mnichov - New York za akční cenu od 8396

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 10957
  • z Mnichova od 8396
  • z Vídně od 10672

Vyberte datum letu

Mnichov - New York
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

8396

New York v magazínu Letušky

V New Yorku můžete obdivovat krásu rozkvetlých třešní

Růžové květy sakur mohou zpříjemnit váš výlet do New Yorku! Vydejte se do botanické zahrady v Brooklynu. Odborníci už nyní sledují předpověď počasí, předpokládají, že sakury vykvetou jako každý rok – v dubnu.

Přečíst článek

Základní informace New York

Letenky do New Yorku jsou mezi cestovateli hitem. New York, to je pořádně Velké jablko! Socha Svobody, Empire State Building, ale i divadla, kina a typické kavárny. NY je jedno z největších měst světa.

Nejlevnější letenky

V NY žije přes 8 milionů lidí, aglomerace však zahrnuje oblast lidnatou jako dvě České republiky. Když si koupíte letenky do New Yorku, podívejte se dopředu, na které letiště přiletíte. Z Evropy s největší pravděpodobností na letiště JFK nebo Newark.

Důležité kontakty

Vytočte 911, pokud potřebujete policii, záchrannou službu nebo hasiče. Číslo platí na celém území USA. Velvyslanectví najdete ve Washingtonu na adrese: 3900 Spring of Freedom St., NW, Washington, D.C., telefon +1 202 274 9100, při nesnázích volejte na nouzovou linku +1-202 570 3028.

Doprava z letiště

Letiště JFK odbaví za rok nejvíc cestujících. Nachází se v jihovýchodní části New Yorku, v Queensu, 19 kilometrů od Dolního Manhattanu. Létá sem více než 40 aerolinek a má osm terminálů.

letenky

Letenky do New Yorku doporučujeme rezervovat včas. Ačkoliv je New York považován za typicky americké město, od ostatních se v mnohém liší. Je nesmírně dynamický, a přitom má i svou bohatou historii. V New Yorku fungují tři velká letiště, jsou velmi využívaná.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 10660
letenky
již od 10190
letenky
již od 12126
letenky
již od 10131
letenky
již od 10449