Levné letenky do Bangkoku od 9531 

Mmm... Bangkok voní po koriandru, chilli a limetkách
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Praha - Bangkok za akční cenu od 9531

  • z Prahy od 9531
  • z Mnichova od 11725
  • z Berlína od 12027
  • z Vídně od 11763

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

9531

Celková cena letu pro 1 osobu

Bangkok v magazínu Letušky

Základní informace Bangkok

Objednejte si u Letušky letenky do Bangkoku a splňte si cestovatelský sen. Poznejte jedno z největších středisek cestovního ruchu na světě, vstupte bránou do Thajska. Na první pohled vás ohromí obrovská hustota zalidnění, žije tu 5,6 milionu obyvatel.
 

Nejlevnější letenky

Bangkok! Už samotné jméno zní velkolepě. Hlavní město Thajska je jedním z nejdůležitějších dopravních uzlů v Asii, zdejší letiště patří k nejvytíženějším v této oblasti. Pokud chcete sehnat levné letenky do Thajska, doporučujeme je zarezervovat včas.

Důležité kontakty

Pozor na držení i užívání drog, tresty jsou vysoké, včetně trestu smrti a doživotí. Za náhodně nalezenou cigaretu marihuany v osobních věcech lze dostat i několikaměsíční vězení. Centrum služby turistům: volejte zdarma 1155, policie 191, první pomoc 2551133-6. Nouzová linka na velvyslanectví v Bangkoku +66/899228692.

Letenky

Do thajského Bangkoku se přímou linkou dostanete z Vídně, z Prahy s mezipřistáním. Připravte se na let dlouhý asi deset hodin. Pomůžeme vám sehnat letenku do Bangkoku za dobrou cenu. Každou minutu totiž aktualizujeme nabídku.

Kuchyně

Jídlo v Bangkoku vás nadchne. Voní a chutná jinak než u nás. Ochutnejte, co vám pod ruku přijde, nebo absolvujte jeden z kurzů vaření.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
Letenky
již od 15088
Letenky
již od 11939

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy