Levné letenky do Johannesburgu od 13818 

Letenky Vídeň - Johannesburg za akční cenu od 13818

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 15776
  • z Mnichova od 17702
  • z Vídně od 13818

Vyberte datum letu

Vídeň - Johannesburg
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

13818

Základní informace Johannesburg

Největším městem JAR je Johannesburg. Průmyslové a ekonomické centrum ležící na ložiscích zlata přitahuje nejednoho cestovatele. Žije zde pres 3 miliony obyvatel a v celé provincii dokonce 8 milionů Jihoafričanů. Mísí se zde kultury, rasy i tradice.
Původní zlaté doly jsou většinou zavřené a i toto dokresluje atmosféru města, jeho divokost i naprostou nevšednost. Kupte si levné letenky do Johannesburgu, megametropole s tradiční africkou kuchyní, kdy se jídlo připravuje v kotlíku i na rožni.

Nejlevnější letenky

V Johannesburgu se mísí evropská a africká kultura, což je patrné na každém kroku. Kromě Lvího parku můžete navštívit Muzeum apartheid, dlouhého období politiky podporující rasovou segregaci. Můžete navštívit pláže, bary i restaurace s nevšedním menu.Díky nejlevnější letence do Johannesburgu mohou sportovní fanoušci navštívit například stadiony vystavěné pro Mistrovství světa ve fotbalu 2010, když budete mít štěstí, zrovna narazíte na místní derby a zážitek z tohoto jihoafrického města se ještě prohloubí.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou