Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Velké Británie od 1 329

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou

Základní informace Velká Británie

Anglie je zemí fotbalu a staletých tradic. Navštivte tuto krásnou zemi, kde lidé milují svou královskou rodinu. Letenky do Anglie se vám určitě vyplatí, jsou mezi cestovateli velmi oblíbené. Z Prahy do Londýna poletíte přímou linkou zhruba dvě hodiny.

Nejlevnější letenky

Do Velké Británie se hlavně létá. Studium, nákupy, jídlo, fotbal, koncerty, památky, muzea zdarma – motivů je mnoho! Levné letenky do Anglie, zejména do Londýna, jsou díky konkurenci dobře dostupné a stojí pár stovek. S Letuškou máte z čeho vybírat!

Důležité kontakty

Hasiči, policie, ambulance, pobřežní služba jsou dostupné na čísle 999. Ambasáda je na londýnské adrese: 26-30 Kensington Palace Gardens, telefon +44 20 7243 1115. Je nutné počítat s tím, že léky a stomatologickou péči si pacienti hradí sami. Doporučuje proto sjednat si pojištění.

Letenky

Letenky do Anglie patří na Letušce k nejžádanějším. Výlety do Londýna a dalších britských měst jsou totiž velmi oblíbené. Do Londýna můžete letět nejen z Prahy, ale i z Brna. Pokud chcete sehnat letenky levně, doporučujeme rezervovat je s předstihem.