Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Manchesteru od 3 963

Základní informace Manchester

Architektura ve městě je velmi rozmanitá, letenky do Manchesteru za to stojí. Budovy z viktoriánské éry i různé moderní stavby budete potkávat jen tak mimoděk na každém rohu. Navštivte katedrálu, univerzitu nebo se zajeďte tou nejmodernější hromadnou dopravou podívat do Čínské čtvrti.

Nejlevnější letenky

Přeneste se díky levné letence do Manchesteru a objevte Anglii. Historické město s mladých duchem. Centrum umění, hudby, muzeí, ale i mediálního průmyslu. Samotný Manchester bez aglomerace má asi půl milionu obyvatel, s ní jich je asi dva půl milionu.

Důležité kontakty

Hasiči, policie, ambulance, pobřežní služba jsou dostupné na čísle 999. Ambasáda je na londýnské adrese: 26-30 Kensington Palace Gardens, telefon +44 20 7243 1115. Je nutné počítat s tím, že léky a stomatologickou péči si pacienti hradí sami. Doporučuje proto sjednat si pojištění.

Letenky

Koupíte-li si nejlevnější letenku do Manchesteru, můžete investovat například do lístků na fotbal – na Manchester City nebo Manchester United. Stadiony obou klubů jsou zde. Kde jinde zajít na fotbal, i když nejste zrovna fanouškem, než právě zde.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou