Levné letenky do Švýcarska od 2733 

Máme pro Vás nejlevnější letenky do 3 destinací v Švýcarsko

Letenky Praha - Ženeva za akční cenu od 2733

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 2733
  • z Mnichova od 5111
  • z Vídně od 5548

Vyberte datum letu

Praha - Ženeva
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

2733

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou

Základní informace Švýcarsko

Ve Švýcarsku se hovoří čtyřmi jazyky – německy, italsky, francouzsky a rétorománsky. Zajímavé je, že více než polovina území má polohu vyšší než 1000 metrů nad mořem. Ale letenky do Švýcarska zajímají nejen milovníky lyžování a horské turistiky.

Nejlevnější letenky

Švýcarsko je vnitrozemský stát v jihozápadní části Evropy, jeden z nejvyvinutějších na světě. Švýcaři mají to štěstí, že mají kolem sebe krásnou přírodu, letenky do Švýcarska jsou i proto populární. Potěší vás perfektní služby ve všech střediscích.

Důležité kontakty

Ať už jedete do Švýcarska v létě nebo v zimě, budou se vám hodit telefonní čísla. 117 policie a tísňové volání, 118 hasiči, 140 pomoc na silnicích 24 hodin denně, 144 první pomoc, 163 sjízdnost silnic, 187 lavinové nebezpečí. Velvyslanectví je v Bernu, pokud potřebujete nouzovou linku, volejte +41/796 413 300.

letenky

Sháníte letenky do Švýcarska? Díky pestré nabídce cen i odletových časů si můžete zvolit letenku podle svých požadavků. Švýcarsko využívají cestovatelé i jako tranzitní zemi, vyplatí se letět přes Švýcarsko a pokračovat odtud dále do světa.