Levné letenky do Ženevy od 2733 

Letenky Praha - Ženeva za akční cenu od 2733

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 2733
  • z Mnichova od 5111
  • z Vídně od 5548

Vyberte datum letu

Praha - Ženeva
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

2733

Základní informace Ženeva

Překrásné starodávné město se spoustou parků a promenád, kde sídlí velké množství mezinárodních organizací jako například Červený kříž nebo část OSN. Kupte si letenku do Ženevy a navštivte město plné muzeí, které samotné čítá dvě stě tisíc obyvatel.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Ženevy vás dopraví k nádherné scenérii obklopující druhé největší švýcarské město. Metropole leží na rozlehlém jezeře, v centru můžete pozorovat řeku. Uchvátí vás překrásné raně gotické památky i velkolepý vodotrysk za městem.

Důležité kontakty

Ať už jedete do Švýcarska v létě nebo v zimě, budou se vám hodit telefonní čísla. 117 policie a tísňové volání, 118 hasiči, 140 pomoc na silnicích 24 hodin denně, 144 první pomoc, 163 sjízdnost silnic, 187 lavinové nebezpečí. Velvyslanectví je v Bernu, pokud potřebujete nouzovou linku, volejte +41/796 413 300.

letenky

Poznejte Ženevu – město zeleně s výhledem na Mont Blanc, levné letenky do Ženevy vám to umožní! Švýcarská metropole se nachází na břehu krásného jezera, u kterého se tak dobře relaxuje! Ženevu doporučujeme jako dobrý tip na eurovíkend.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou