Levné letenky do Curychu od 4457 

Letenky Praha - Curych za akční cenu od 4457

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 4457
  • z Mnichova od 5310
  • z Vídně od 5415

Vyberte datum letu

Praha - Curych
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4457

Základní informace Curych

Letenka do Curychu, původní vojenské základny, vám může dokonale posloužit jako důvod k vycestování. Vydejte se za klidem tamních pamětihodností, za prožitím příjemného večera v opeře či též vynikajícího jídla. To vše v krásném podhůří Alp.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Curichu – nepřelidněného švýcarského města bank, úřadů a luxusu. Metropole prestižních škol, dopravních uzlů, také relaxace v lázních, dokonalého odpočinku nedaleko Curyšského jezera, které je zhruba stejně velké jako Jihlava.

Důležité kontakty

Ať už jedete do Švýcarska v létě nebo v zimě, budou se vám hodit telefonní čísla. 117 policie a tísňové volání, 118 hasiči, 140 pomoc na silnicích 24 hodin denně, 144 první pomoc, 163 sjízdnost silnic, 187 lavinové nebezpečí. Velvyslanectví je v Bernu, pokud potřebujete nouzovou linku, volejte +41/796 413 300.

letenky

Letenky do Curychu jsou velmi vyhledávané, už proto, že se jedná o bankovní středisko světového významu a jedno z nejbohatších měst na světě. Sledujte nabídku leteckých společností i odletové časy. Pomůžeme zajistit pohodlnou cestu do Švýcarska i dál.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou