Levné letenky do Bangkoku od 12319 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Vídeň - Bangkok za akční cenu od 12319

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 16092
  • z Mnichova od 14073
  • z Vídně od 12319

Vyberte datum letu

Vídeň - Bangkok
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

12319

Bangkok v magazínu Letušky

Základní informace Bangkok

Objednejte si u Letušky letenky do Bangkoku a splňte si cestovatelský sen. Poznejte jedno z největších středisek cestovního ruchu na světě, vstupte bránou do Thajska. Na první pohled vás ohromí obrovská hustota zalidnění, žije tu 5,6 milionu obyvatel.

Nejlevnější letenky

Bangkok! Už samotné jméno zní velkolepě. Hlavní město Thajska je jedním z nejdůležitějších dopravních uzlů v Asii, zdejší letiště patří k nejvytíženějším v této oblasti. Pokud chcete sehnat levné letenky do Thajska, doporučujeme je zarezervovat včas.

Důležité kontakty

Pozor na držení i užívání drog, tresty jsou vysoké, včetně trestu smrti a doživotí. Za náhodně nalezenou cigaretu marihuany v osobních věcech lze dostat i několikaměsíční vězení. Centrum služby turistům: volejte zdarma 1155, policie 191, první pomoc 2551133-6. Nouzová linka na velvyslanectví v Bangkoku +66/899228692.

letenky

Do thajského Bangkoku se přímou linkou dostanete z Vídně, z Prahy s mezipřistáním. Připravte se na let dlouhý asi deset hodin. Pomůžeme vám sehnat letenku do Bangkoku za dobrou cenu. Každou minutu totiž aktualizujeme nabídku.

Kuchyně

Jídlo v Bangkoku vás nadchne. Voní a chutná jinak než u nás. Ochutnejte, co vám pod ruku přijde, nebo absolvujte jeden z kurzů vaření.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 18631
letenky
již od 17735