Syrian Air koupí letouny Antonov An-148

Syrian Air koupí letouny Antonov An-148

Podle informací syrské agentury SANA odsouhlasila syrská vláda v průběhu března objednávku na deset letadel Antonov An-148 pro národní aerolinii Syrian Air. Kvůli sankcím USA a EU se syrská strana začala orientovat na nákup letecké techniky ze zemí SNS.

Přes probíhající občanskou válku pokračuje provoz společnosti v omezené míře. Syrianair v posledních týdnech pravidelně létají z Damašku do Alžíru, Bagdádu, Dubaje, Chartúmu, Káhiry, Kuvajtu a Nadžáfu v Iráku. V provozu jsou také v lety z Aleppa a Latakie do Káhiry. Nepravidelně syrský dopravce rovněž létá do Ruska, Arménie a na další letiště v arabských zemí.

Zdroj: Airways.cz

Váš dopravce
* Není-li váš dopravce v seznamu, nenabízí bohužel službu Online odbavení.
Odebírat novinky
E-mail *
Souhlasím s podmínkami užití * (přečíst)
* Povinné údaje
Kontaktní formulář
Jméno *
Příjmení *
E-mail *
Telefon
Dotaz *
* Povinné údaje
Podmínky užití
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem ASIANA, spol. s r.o. se sídlem Velflíkova 8, 160 00 Praha 6, Česká republika, IČ: 49704362 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s §5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány, maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

Zavřít Souhlasím

Používání cookies na Letuska.cz

Cookies používáme primárně k monitoringu a analýze dostupnosti a kvality služeb. Některá uživatelská data jsou zdrojem pro tvorbu a optimalizaci zobrazování nabídek letenek zde i mimo stránky Letuska.cz.

souhlasím
···
Probíhá vyhledávání letů
()
()