Věrnostní program Letuška.cz

Letuška přináší vždy něco navíc

Věrnostní program Letuška.cz: Jak získat Zlaťáky za každou letenku

Co je věrnostní program Letuška.cz a jak se do něj zaregistrovat

Věrnostní program Letuška.cz je skvělý způsob, jak ušetřit na cestách. Ať už létáte často nebo občas, můžete si vydělat Zlaťáky za každou letenku, kterou si koupíte na Letuška.cz. Zlaťáky pak můžete vyměnit za kupóny do e-shopu Letuška.cz, kde si můžete pořídit další letenku nebo vybrat z nabídky kvalitního cestovatelského zboží. Věrnostní program Letuška.cz je jednoduchý a výhodný.

Jak získávat Zlaťáky za nákupy na Letuška.cz

Chcete se stát členem Věrnostního programu Letuška.cz? Je to snadné. Stačí se zaregistrovat na webu Letuška.cz a automaticky získáte účet Věrnostního programu. Pokud už jste registrovaným uživatelem na Letuška.cz, nemusíte nic dělat. Už máte svůj účet Věrnostního programu připravený.

Jak získávat a využívat Zlaťáky na Letuška.cz

Zlaťáky jsou věrnostní body, které můžete sbírat a vyměňovat za slevy na letenky a další služby na Letuška.cz. Zlaťáky můžete získat za každou letenku, kterou si objednáte na Letuška.cz nebo SuperLetuška.cz. Za každých 100 Kč utracených na letenku dostanete 1 Zlaťák. Zlaťáky máte k dispozici po dobu 12 měsíců od jejich získání. Pokud si koupíte další letenku během této doby, prodlouží se platnost všech vašich Zlaťáků. Zlaťáky se vám připíšou do vašeho účtu na Letuška.cz do 14 dnů po zakoupení letenky. Můžete je vidět po přihlášení do vašeho účtu. Zlaťáky můžete také získat tím, že napíšete recenzi na služby Letuška.cz na některém z recenzních serverů. Za každou recenzi vám dáme kupón v hodnotě 100 Kč, který můžete použít na další nákup na Letuška.cz. Můžete napsat až 2 recenze a získat tak 200 Kč.

Jak si vyměnit Zlaťáky za kupóny a použít je na slevy

Pokud máte dostatek Zlaťáků, můžete si je proměnit za kupóny, které vám sníží cenu letenky. Můžete si vybrat kupóny v hodnotě 100, 200, 500 nebo 1000 Kč. Kupóny jsou platné 12 měsíců od jejich vydání.

Při nákupu letenky zadejte kupón v posledním kroku objednávky v části Platba. Vybrat můžete více i kupónů najednou, pokud je máte k dispozici.

Jak ušetřit na letenkách s kupóny z Letuška.cz

Pokud máte kupóny z Letuška.cz, můžete je použít na snížení ceny letenky nebo jiné služby. Kupóny můžete získat za recenze na služby Letuška.cz nebo za výměnu Zlaťáků. Kupóny můžete kombinovat dohromady a použít je na jakoukoli částku. Podívejte se na tento příklad:

  • Mám 4 kupóny po 100 Kč. Dva jsem získal za recenze a dva si vyměnil za Zlaťáky.
  • Chci si koupit letenku, která stojí 467 Kč.
  • Zadám 4 kupóny v hodnotě 400 Kč při platbě za letenku.
  • Zaplatím jen 67 Kč za letenku.

Jak získat svou odměnu z věrnostního programu Letuška.cz

Pokud jste si u nás objednali letenky nebo jiné cestovní služby, můžete si vybrat nějaký produkt z naší nabídky Věrnostního programu Letuška.cz. Máme pro vás připravené různé cestovní doplňky, jako jsou batohy, obaly na kufry, polštářky, adaptéry a další.

Pokud si chcete svou odměnu vyzvednout osobně, můžete tak učinit zdarma na naší centrále v pracovní době. Pokud si ji chcete nechat doručit, můžeme vám ji poslat přes Zásilkovnu na vámi vybranou adresu za poplatek dle ceníku.

Nezapomeňte si přečíst Všeobecné podmínky věrnostního programu Letuška.cz, kde najdete všechny důležité informace. Kompletní nabídku produktů Věrnostního programu najdete na shop.letuska.cz.

Všechny produkty, které nabízíme v našem věrnostním programu, jsme sami otestovali a používáme je pro pohodlí na cestách.

Jak si objednat letenky na Letuška.cz

Pokud hledáte levné letenky do celého světa, máte na výběr z několika možností:

  • Web Na našem webu Letuška.cz si můžete vyhledat a rezervovat letenky online. Nabízíme letenky od více než 800 leteckých společností a cestovních kanceláří.
  • Operátoři Pokud potřebujete poradit nebo máte speciální požadavky, obraťte se na naše operátory přes Kontaktní Centrum. Uveďte počet cestujících, datum odletu a příletu, destinaci a další informace. My vám zašleme nabídku letenek podle vašich představ.
  • Mapa Pokud chcete vidět všechny dostupné lety na jednom místě, navštivte naši mapu letů na mapa.letuska.cz. Zde si můžete prohlédnout všechny destinace, kam létáme, a porovnat ceny letenek.