Letištní salonky

Chcete si odpočinout nebo před odletem chvíli v klidu pracovat

Máte rádi i na letišti soukromí? Na Letušce si můžete zajistit přístup do letištního salonku na vybraných letištích.

Co je letištní salonek

Letištní salonek je místo, kde můžete čekat na odlet letadla v soukromí a pohodlí. Služby se liší, ale většinou zde najdete Wi-Fi připojení, denní tisk, pohodlná křesla, dětský koutek a podobné výhody. V salonku můžete odpočívat, nebo si zde sjednat obchodní schůzku. Někdy lze objednat i privátní prostor jen pro vás.   

Menzies salónky - Praha - Terminál 1 & 2

Chcete si odpočinout nebo před odletem chvíli v klidu pracovat? Menzies salónky nabízí oboje a to jak na terminálu 1, tak 2.

Nabízené služby v ceně 

  • Služby business centra (fax, tiskárna, kopírování)
  • Bezplatný přístup na Internet terminál
  • Bezplatné bezdrátové připojení na Internet
  • TV, časopisy, tisk
  • Možnost využití sprchy
  • Občerstvení (lehký snack, alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj)

Cena za vstup činí 750 Kč a vouchery si můžete vyžádat na info@letuska.cz 

VIP pohodlí na 190 letištích

Relaxujte i na letišti a cestujte ještě pohodlněji. Zažijte příjemné zázemí VIP salonku Loungepass, který vám nyní Letuška přináší. Vyberte si ke své letence jeden z 300 salonků na 190 letištích celého světa. Relaxovat můžete třeba na jednom z 26 letišť po celém Spojeném království a v dalších mezinárodních destinacích: Amsterdam, Barcelona, ​​Berlín, Brusel, Ženeva, Malaga, Miami, Hong Kong, Honolulu, New Yorku, Los Angeles, San Francisco, Washington, Singapur, Tenerife, Toronto a Curych.

Pohodlí, klid, Wi-Fi

Co všechno v salonku najdete? Usedněte do křesla a přečtěte si noviny nebo magazín. Až budete mít hlad, dejte si malé občerstvení nebo vyberte z pestré nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. Se svými blízkými můžete být v kontaktu prostřednictvím sítě Wi-Fi. Unavení cestovatelé se mohou osvěžit ve sprše nebo si dopřát lázeňské procedury. Některé salonky mají i herny pro děti, kino nebo posilovnu.   

Jak objednat letištní salonek

VIP salonek Loungepass si můžete zajistit jednoduše online ZDE nebo emailem na info@letuska.cz. Platí se v eurech, službu provozuje společnost Priority Pass Limited.   

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc nebo radu?
Pole jméno je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat