Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Dárkové poukazy

Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek

Dárkový poukaz splní přání každému cestovateli

Největší radost máme většinou z vlastní zkušenosti, souhlasíte? Dopřejte svým blízkým zažít pocity objevitelů nových světů. Zabalte k výjimečné příležitosti dárkový poukaz a nechte obdarovaného vybrat na Letuška.cz, kam by se chtěl podívat a co by chtěl zažít.

Radost do obálky

Dárkové poukazy můžete objednat od hodnoty 1 000 Kč. Poukaz lze následně na Letušce použít například na letenky a další služby. Obdarovaný se sám rozhodne, kam poletí nebo kde bude na své cestě bydlet, zda se nechá pojistit, nebo jestli bude raději studovat či lyžovat. To už bude záležet pouze na něm. Nabídka Letušky pro čerpání dárkového poukazu má opravdu širokou škálu služeb a možností. Poukázka platí rok ode dne zaplacení. 

Radost z cestování

 • Letenky do Evropy a celého světa si můžete snadno vybrat přímo na mapě. Podívejte se, kam poletíte na mapa.letuska.cz.
 • Jazykové kurzy pro dospělé a jazykové pobyty pro juniory najdete na našich stránkách Study.cz.
 • Pobytové a poznávací zájezdy, Eurovíkendy a Fly & Drive pro vás nabízíme ZDE.
 • Vízové služby a vše, co s tím souvisí, pro vás zařídíme na Viza.cz

Jak koupit dárkový poukaz

 • Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek. Napište prosím zde. Můžeme vám vystavit poukaz na vybranou hodnotu a přidat i věnování.
 • Nebo můžete zakoupit již předpřipravené poukazy v hodnotě 3 000, 5 000 a 10 000 korun v našem shopu. Je to rychlé, bezpečné a můžete je mít okamžitě po uhrazení. 

Podmínky dárkového poukazu na služby Letuska.cz

 • Dárkový poukaz na služby od Letušky je v minimální výši 1 000 Kč. Platnost poukazu je 1 rok od jeho vystavení (zaplacení za poukaz).
 • Pro objednání napište prosím zde.
 • ASIANA, provozovatel letenkového portálu Letuska.cz, zašle zálohový list pro zaplacení za poukázku. Originál poukazu spolu s platebním dokladem (fakturou) bude předán vybraným způsobem po zaplacení.
 • Dárkový poukaz má číslo, razítko a podpis zodpovědné osoby ASIANA, spol. s r. o., současně je poukaz registrován v databázi společnosti pod jménem objednavatele (provedenou platbou za dárkový poukaz) a jménem obdarované osoby. Dárkový poukaz není tedy ceninou, ale předplacenou službou a při ztrátě poukazu nezaniká nárok na čerpání poukazu. Pro vyloučení zneužití poukazu má referent zpracovávající požadavek na služby darované poukazem požádat držitele poukazu o prokázání totožnosti. Čerpání služeb se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti ASIANA.
 • Dárkový poukaz může uplatnit pouze držitel poukazu na cestovní služby společnosti ASIANA, nabízené prostřednictvím www.letuska.cz nebo prostřednictvím jednotlivých provozoven společnosti ASIANA, (nelze přes regionální partnery, autorizované a provizní prodejce) a to jednorázově ve výši, na kterou byl poukaz vystaven. Při rezervaci on-line (s případným doplatkem i bez doplatku do celkové ceny) lze vybrat pouze platbu hotově nebo bankovním převodem. Při uplatnění poukazu lze kombinovat více služeb (jedním požadavkem – uplatněním až do výše poukazu). Poukazy nelze sčítat. Při odběru služeb ve vyšší hodnotě, než je vystaven poukaz, se služba nad limit poukazu doplácí.
 • Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že je dárcem poukazu (uhradila poukaz ve prospěch společnosti ASIANA), oprávněna žádat spolu s fyzickým dodáním dárkového poukazu o vrácení zaplacené částky za poukaz snížené o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty dárkového poukazu.
 • Dárkové poukazy nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami.