Dárkové poukazy

Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek

Dárkový poukáz splní přání každému cestovateli

Největší radost máme většinou z vlastní zkušenosti, souhlasíte? Dopřejte svým blízkým zažít pocity objevitelů nových světů. Zabalte k výjimečné příležitosti dárkový poukaz a nechte obdarovaného vybrat na Letuška.cz, kam by se chtěl podívat a co by chtěl zažít.

Radost do obálky

Dárkový poukaz je v hodnotách 5 000 Kč, 8 000 Kč nebo 10 000 Kč. Za tuto částku je možné koupit na Letušce například letenky a další služby. Obdarovaný se sám rozhodne, kam poletí nebo kde bude na své cestě bydlet, zda se nechá pojistit, nebo jestli bude raději studovat či lyžovat. To už bude záležet pouze na něm. Nabídka Letušky pro čerpání dárkového poukazu má opravdu širokou škálu služeb a možností. Poukázka platí rok ode dne zaplacení. 

Radost z cestování

 • Letenky do Evropy a celého světa si můžete snadno vybrat přímo na mapě. Podívejte se, kam poletíte na mapa.letuska.cz.
 • Jazykové kurzy pro dospělé a jazykové pobyty pro juniory najdete na našich stránkách Study.cz.
 • Pobytové a poznávací zájezdy, Eurovíkendy a Fly & Drive pro vás nabízíme ZDE.
 • Vízové služby a vše, co s tím souvisí, pro vás zařídíme na Viza.cz

Jak koupit dárkový poukaz

Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek. Napište prosím e-mail na adresu sales@letuska.cz. Můžeme vám vystavit poukaz na jinou hodnotu a přidat i věnování.

Podmínky dárkového poukazu na služby Letuska.cz

 • Dárkový poukaz na služby od Letušky je v hodnotách 5 000 Kč, 8 000 Kč nebo 10 000 Kč nebo jiných. Platnost poukazu je 1 rok od jeho vystavení (zaplacení za poukaz).
 • Pro objednání pošlete e-mail na adresu sales@letuska.cz.
 • ASIANA, provozovatel letenkového portálu Letuska.cz, zašle zálohový list pro zaplacení za poukázku. Originál poukazu spolu s platebním dokladem (fakturou) bude předán vybraným způsobem po zaplacení.
 • Dárkový poukaz má číslo, razítko a podpis zodpovědné osoby ASIANA, spol. s r. o., současně je poukaz registrován v databázi společnosti pod jménem objednavatele (provedenou platbou za dárkový poukaz) a jménem obdarované osoby. Dárkový poukaz není tedy ceninou, ale předplacenou službou a při ztrátě poukazu nezaniká nárok na čerpání poukazu. Pro vyloučení zneužití poukazu má referent zpracovávající požadavek na služby darované poukazem požádat držitele poukazu o prokázání totožnosti. Čerpání služeb se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti ASIANA.
 • Dárkový poukaz může uplatnit pouze držitel poukazu na cestovní služby společnosti ASIANA, nabízené prostřednictvím www.letuska.cz nebo prostřednictvím jednotlivých provozoven společnosti ASIANA, (nelze přes regionální partnery, autorizované a provizní prodejce) a to jednorázově ve výši, na kterou byl poukaz vystaven. Při rezervaci on-line (s případným doplatkem i bez doplatku do celkové ceny) lze vybrat pouze platbu hotově nebo bankovním převodem. Při uplatnění poukazu lze kombinovat více služeb (jedním požadavkem – uplatněním až do výše poukazu). Poukazy nelze sčítat. Při odběru služeb ve vyšší hodnotě než je vystaven poukaz, se služba nad limit poukazu doplácí.
 • Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že je dárcem poukazu (uhradila poukaz ve prospěch společnosti ASIANA), oprávněna žádat spolu s fyzickým dodáním dárkového poukazu o vrácení zaplacené částky za poukaz snížené o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty dárkového poukazu.
 • Dárkové poukazy nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami.