Dárkové poukazy

Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek

Dárková poukázka splní přání každému cestovateli

Největší radost máme většinou z vlastní zkušenosti, souhlasíte? Dopřejte svým blízkým zažít pocity objevitelů nových světů. Zabalte k výjimečné příležitosti dárkovou poukázku a nechte obdarovaného vybrat na Letuška.cz, kam by se chtěl podívat a co by chtěl zažít.

Radost do obálky

Dárková poukázka je v hodnotách 5 000 Kč, 8 000 Kč nebo 10 000 Kč. Za tuto částku je možné koupit na Letušce například letenky a další služby. Obdarovaný se sám rozhodne, kam poletí nebo kde bude na své cestě bydlet, zda se nechá pojistit, nebo jestli bude raději studovat či lyžovat. To už bude záležet pouze na něm. Nabídka Letušky pro čerpání dárkové poukázky má opravdu širokou škálu služeb a možností. Poukázka platí rok od dne zaplacení. 

Radost z cestování

 • Letenky do Evropy a celého světa si můžete snadno vybrat přímo na mapě. Podívejte se, kam poletíte na mapa.letuska.cz.
 • Jazykové kurzy pro dospělé a jazykové pobyty pro juniory najdete na našich stránkách Study.cz.
 • Pobytové a poznávací zájezdy, Eurovíkendy a Fly & Drive pro vás nabízíme ZDE.
 • Vízové služby a vše, co s tím souvisí, pro vás zařídíme na Viza.cz

Jak koupit dárkovou poukázku

Rádi vám pomůžeme věnovat vašim blízkým originální dárek. Napište prosím e-mail na adresu  sales@letuska.cz Můžeme vám vystavit poukázku na jinou hodnotu a přidat i věnování.

Dárková poukázka na služby Letuska.cz

 • Dárková poukázka na služby od Letušky je v hodnotách 5 000 Kč, 8 000 Kč nebo 10 000 Kč nebo jiných. Platnost poukazu je 1 rok od jeho vystavení (zaplacení za poukaz).
 • Pro objednání pošlete e-mail na adresu sales@letuska.cz.
 • ASIANA, provozovatel letenkového portálu Letuska.cz, zašle zálohový list pro zaplacení za poukázku. Originál poukazu spolu s platebním dokladem (fakturou) bude předán vybraným způsobem po zaplacení.
 • Dárková poukázka má číslo, razítko a podpis zodpovědné osoby ASIANA spol. s r. o., současně je tato registrována v databázi společnosti pod jménem objednavatele (provedenou platbou za dárkový poukaz) a jménem obdarované osoby. Dárkový poukaz není tedy ceninou, ale předplacenou službou a při ztrátě poukazu nezaniká nárok na čerpání poukazu. Pro vyloučení zneužití poukázky má referent zpracovávající požadavek na služby darované poukázkou požádat držitele poukázky o prokázání totožnosti. Čerpání služeb se řídí těmito obchodními podmínkami a Všeobecnými přepravními a obchodními podmínkami společnosti ASIANA.
 • Dárkovou poukázku může uplatnit pouze držitel poukazu na cestovní služby společnosti ASIANA, nabízené prostřednictvím www.letuska.cz nebo prostřednictvím jednotlivých provozoven společnosti ASIANA, (nelze přes regionální partnery, autorizované a provizní prodejce) a to jednorázově ve výši, na kterou byl poukaz vystaven. Při rezervaci online (s případným doplatkem i bez doplatku do celkové ceny) lze vybrat pouze platbu hotově nebo bankovním převodem. Při uplatnění poukazu lze kombinovat více služeb (jedním požadavkem – uplatněním až do výše poukazu). Poukázky nelze sčítat. Při odběru služeb ve vyšší hodnotě než je vystaven poukaz, se služba nad limit poukázky doplácí.
 • Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že je dárcem poukázky (uhradila poukaz ve prospěch společnosti ASIANA), oprávněna žádat spolu s fyzickým dodáním dárkového poukazu o vrácení zaplacené částky za poukázku snížené o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty dárkové poukázky.
 • Dárkové poukazy nelze sčítat a kombinovat s jinými slevami.

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc nebo radu?
Pole jméno je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat