Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

  • Služby
  • Věrnostní program Letuška.cz

Věrnostní program Letuška.cz

Věrnostní program Letuška.cz

​Létáte pravidelně kvůli práci nebo prostě proto, že milujete cestování? Nebo naopak jsou vaše cesty méně časté? V obou případech se vám vyplatí registrace do uživatelského účtu MojeLetuška.

Je to velmi snadné. Stačí být registrovaným uživatelem na Letuška.cz. Pokud uživatelem nejste, registrujte se dle návodu a automaticky se stáváte i majitelem účtu Věrnostního programu.

Jak se přihlásit do programu?

Je to velmi snadné. Stačí být registrovaným uživatelem na Letuška.cz. Pokud uživatelem nejste, registrujte se zde a automaticky jste i majitelem účtu Věrnostního programu.

Představujeme vám Zlaťáky

Od zahájení věrnostního programu může každý kupující, který má účet na Letuška.cz, sbírat Zlaťáky. Za každou utracenou 100korunu získáte jeden Zlaťák. Každý Zlaťák má platnost 12 měsíců. S každým dalším nákupem služby se platnost Zlaťáků prodlužuje. Zlaťáky systém vygeneruje po zakoupení objednané služby, přibližně do 14 dní. Zlaťáky sbíráte za všechny nákupy u Letušky i SuperLetušky. Zlaťáky se zobrazí po přihlášení v zákaznickém účtu.

Zlaťáky také můžete získat poskytnutím recenzí na služby Letuška.cz. na známých serverech Google nebo Seznam.cz. Za jeden nákup služeb můžete udělit recenze na obou serverech (Google, Seznam.cz) a získat za každou 100 Kč. Můžete tedy jednorázově získat až 2× 100Kč.

Jak získám a uplatním kupóny?

Po nasbírání potřebného množství Zlaťáků je můžete vyměnit za kupóny. Na výběr jsou hodnoty 100, 200 a 500 korun. Platnost kupónů je 12 měsíců.

Při nákupu letenky on-line zadáte kupón v posledním kroku v sekci Platba. Výhodou je, že můžete kupóny použít pro nákup v libovolné výši a lze je i libovolně sčítat.

Příklad použití kupónů:

  • Mám 2 kupóny za recenze po 100 Kč plus 1 kupón převedený ze Zlaťáků v hodnotě 100 Kč.
  • Uplatním 3 kupóny v hodnotě 300 Kč.
  • Vybraná věc z Věrnostního programu stojí 467 Kč.
  • Doplatím 167 Kč.

Radost z cestování

Vaši odměnu si můžete v pracovní době zdarma vyzvednout osobně na centrále, případně máte možnost zaslání přes Zásilkovnu do vybraných destinací dle ceníku.

Všechny důležité informace naleznete ve Všeobecných podmínkách věrnostního programu Letuška.cz. Kompletní nabídku produktů Věrnostního programu máme zde.

Vybrali jsme pro vás takové cestovní produkty, které se nám osvědčili a dlouhá léta je sami používáme.