Limousine service

Nechte se odvézt ke svému dalšímu zážitku

Zarezervujte si u Emirates bezplatnou službu Chauffeur-drive

Leťte s Emirates ve First Class nebo v Business Class a máte zajištěn odvoz na letiště i z letiště, takže budete moci věnovat více času svým vlastním záležitostem.

Nechte se odvézt ke svému dalšímu zážitku

  • Vyzvedneme vás přímo u vašich dveří, a až přistanete, odvezeme vás do cílové destinace. Může to být přímo váš hotel, místo vašeho dalšího jednání, vaše oblíbená restaurace nebo golfové hřiště.
  • Využijte naši exkluzivní službu Chauffeur-drive ve více než 70 městech po celém světě – jednoduše si ji rezervujte předem prostřednictvím sekce Správa rezervace

Jak na to

Čas vyzvednutí plánujeme vždy tak, abyste na letiště dorazili včas. Bez stresu, beze spěchu. Pokud se však opozdíte, může na vás náš řidič počkat až 15 minut.

Dostupnost služby Chauffeur-drive

Služba Chauffeur-drive je v každém městě bezplatně poskytována do určité vzdálenosti. Prohlédněte si zde, kam až vás v konkrétním městě odvezeme bezplatně. Za poplatek se můžete nechat odvézt i dál. Přečtěte si prosím všeobecné podmínky služby Chauffeur-drive

Limousine service zdarma pro Business Class Hainan Airlines

Hainan Airlines nabízí svým Business Class cestujícím bezplatnou přepravu limuzínou s osobním řidičem. Tato služba je určena  pro cestující na přímé lince mezi Prahou a Pekingem a návazných letech do/z níže vyjmenovaných měst v Číně. Osobní řidič vás přiveze na letiště nebo odveze z letiště Václava Havla v Praze na jakoukoliv adresu v oblasti Praha 1 – Praha 22 nebo na letiště (či z letiště) v jedné z deseti destinací v Číně: Peking (PEK), Šanghaj (SHA), Wenzhou (WNZ), Chengdu (CTU), Changsha (CSX), Guangzhou (CAN), Shenzhen (SZX), Chongqing (CKG), Hangzhou (HGH), Xi´an (SIA). 

Po přistání budete očekáváni v příletové hale u východu z celní zóny zástupci smluvní přepravní společnosti s uvítací cedulí: Hainan Airlines se jménem cestujícího a logem smluvní přepravní společnosti zajišťující Limousine service v dané destinaci.  

Jak na to

  • Službu je možné objednat prostřednictvím webu Letuska.cz nebo na e-mailové adrese letenky@letuska.cz   
  • O službu požádejte nejdříve 30 dní a nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Rezervační formulář  pro objednání limuzíny v Praze nebo v Číně je dostupný na e-mailové adrese letenky@letuska.cz 
  • Potvrzení o rezervaci Limousine Service dostanete e-mailem nebo v sms zprávě, kde najdete všechny relevantní informace o cestujícím, místu a času vyzvednutí a kontakt na osobního řidiče.
  • Pokud je váš let zrušen či zpožděn, ozvěte se prosím ihned na telefonní číslo Letušky 234 704 901, abychom mohli aktualizovat data v rezervaci. 

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc nebo radu?
Pole jméno je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat