Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Cestovní pojištění

Nenechávejte nic na náhodě a objednejte si cestovní pojištění u profesionálů

Levné letenky už jste si zarezervovali a přemýšlíte, co vám ještě chybí? Nezapomeňte na cestovní pojištění. S cestovním pojištěním vás nemůže téměř nic překvapit. 

Jak objednat cestovní pojištění

Stejně jednoduše jako jste si objednali letenky, si můžete pořídit i cestovní pojištění. Vyplníte formulář a následně vás kontaktuje jeden z našich koordinátorů. Pomůže najít nejvýhodnější kombinaci pojištění právě pro vaši cestu do zahraničí.

Anebo si pojištění sjednejte sami on-line rovnou na webu ERV Evropské pojišťovny, která se na něj jako jediná v ČR specializuje.

Celoroční cestovní pojištění

Hvězdou naší nabídky je celoroční cestovní pojištění MultiTrip. Platí celý rok pro cesty do celého světa. Stačí splnit podmínku, že délka jedné cesty nesmí přesáhnout 45 dní. Velmi oblíbená je i rozšířená varianta, která se vztahuje i na rodinné příslušníky. Nelamte si hlavu s cestovním pojištěním. Zvolte celoroční jistotu.

Asistenční služba 24/7 v češtině

Ať už jste si pořídili letenky kamkoliv po světě, asistenční služba ERV Evropské pojišťovny vám bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce, samozřejmě v češtině. Pokud se cokoliv stane, stačí škodu nahlásit on-line a my vám garantujeme její likvidaci do 7 pracovních dní.

V hlavních turistických centrech, kam prodáváme letenky, vám kryje záda unikátní síť asistenčních Euro-Center, jejichž pracovníci dokonale znají místní prostředí. Specialisté z pojišťovny navíc pravidelně podnikají inspekční cesty, kde kontrolují kvalitu personálu a vybavení nemocnic v zahraničí. Nenechávejte nic na náhodě a objednejte si cestovní pojištění u profesionálů.