Cestovní pojištění

Nenechávejte nic na náhodě a objednejte si cestovní pojištění u profesionálů

Levné letenky už jste si zarezervovali a přemýšlíte, co vám ještě chybí? Nezapomeňte na cestovní pojištění. S cestovním pojištěním vás nemůže téměř nic překvapit. 

Jak objednat cestovní pojištění

Stejně jednoduše jako jste si objednali letenky, si můžete pořídit i cestovní pojištění. Vyplníte formulář a následně vás kontaktuje jeden z našich koordinátorů. Pomůže najít nejvýhodnější kombinaci pojištění právě pro vaši cestu do zahraničí.

Celoroční cestovní pojištění

Hvězdou naší nabídky je celoroční cestovní pojištění. Platí celý rok pro cesty do celého světa. Stačí splnit podmínku, že délka jedné cesty nesmí přesáhnout 45 dní. Velmi oblíbená je i rozšířená varianta, která se vztahuje i na rodinné příslušníky. Nelamte si hlavu s cestovním pojištěním. Zvolte celoroční jistotu.

Asistenční služba 24/7

Ať už jste si pořídili letenky kamkoliv po světě, naše asistenční služba vám bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Pokud se cokoliv stane, garantujeme likvidaci škody do 7 dní. I po telefonu.

V hlavních turistických centrech, kam prodáváme letenky, můžete využít síť Euro-Center. Služby vám budou k dispozici ve chvílích nouze. Díky tomu, že spolupracujeme s pojišťovnami po celém světě, dokážeme obstarat pomoc v minimálním možném čase a v maximálním rozsahu. Nenechávejte nic na náhodě a objednejte si cestovní pojištění u profesionálů.

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc nebo radu?
Pole jméno je povinné
Pole e-mail je povinné
Pole je povinné
Bez souhlasu není možné formulář odeslat