Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Marseille od 4 196

Základní informace Marseille

Z tohoto jihofrancouzského kosmopolitního přístavu pocházel například Arthur Rimbaud, Marcel Pagnol nebo žijící fotbalová legenda Zinedine Zidane. Na nedalekých Frioulském souostroví nadohled pevniny se nachází hrad slavného hraběte Monte Cristo.
Můžete si sami zahrát pétanque, zajít na Olympique Marseille nebo festival tance. Udělejte si levnou letenkou do Marseille radost a zažijte, jak město šumí – mořem, francouzštinou, jachtami či krásnými auty. Francouzská dokonalost v celé své kráse.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Marseille vás nadchne, Marseille je spojeno lodní dopravou se Středomořím, TGV s Lyonem a Paříží. Procestujte okolí města půjčeným autem nebo vlaky, jeďte na výlet po pobřeží nebo najděte kapitána, který vás povozí na své bárce.Pro někoho je Francie Provence. Provence je Marseille. Všechna nejnádhernější francouzská klišé v podobě levandulových zákoutí, středomořské kuchyně, dlouhého stolování s drobečky všude od těch nejlepších baget spatříte právě s letenkou do Marseille.

Důležité kontakty

Velvyslanectví ČR je v Paříži. Důležitá telefonní čísla: 15 první pomoc, 17 policie, 18 hasiči, 112 evropské číslo pohotovostní služby. Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
lys_228349846.jpg
letenky
již od 3 439
NCE_110731139.jpg
letenky
již od 3 486