• Kariéra
  • Senior travel consultant pro outgoingové oddělení

Senior travel consultant pro outgoingové oddělení

Senior travel consultant pro outgoingové oddělení – Praha

Preferujete stabilní zázemí a zavedenou firmu? Potom hledáme právě vás.

Pracovní náplň:

  • Přímý prodej zájezdů a cestovních služeb, příprava nabídek a cestovních pokynů pro klienty,
  • tvorba a kalkulace zájezdů do zahraničních destinací,
  • rezervace ubytování, letenek, pronájem aut, uzavírání cestovního pojištění,
  • práce s rezervačními systémy, překlady textů z angličtiny do češtiny,
  • komunikace s klienty a se zahraničními partnery,
  • podpora klientů v destinaci po telefonu,
  • závěrečná fakturace a práce s účetním systémem.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání,
  • angličtina na komunikativní úrovni,
  • zkušenosti z oboru cestovních kanceláří / agentur,
  • znalost MS Office (Word, Excel), Outlook,
  • vynikající organizační schopnosti, schopnost řešit nenadálé situace,
  • výborné komunikační schopnosti a vystupování, logické myšlení,
  • samostatnost, smysl pro odpovědnost,
  • smysl pro detail a plánování.

Výhodou:

  • Znalosti zahraničních destinací,
  • znalost dalšího cizího jazyka,
  • znalost rezervačních systémů.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr,
  • nástup možný ihned,
  • práci pro známou společnost, patřící k lídrům ve svém oboru,
  • možnost osobního rozvoje v oblasti cestovního ruchu,
  • kreativní a různorodou náplň práce.

Pokud chcete pracovat pro outgoingové oddělení, zašlete váš životopis v českém jazyce na adresu personalni@letuska.cz.