Levné letenky do Almaty od 9623 

Letenky Vídeň - Almaty za akční cenu od 9623

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 11392
  • z Mnichova od 11193
  • z Vídně od 9623

Vyberte datum letu

Vídeň - Almaty
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

9623

Základní informace Almaty

Navštivte Almaty, město šťavnatých jablek a největší multikulturní metropoli Kazachstánu, do roku 1997 taktéž hlavní město. Moderní mrakodrapy tu najdete v ostrém kontrastu se zbytky kozácké pevnosti Vernyj, na níž poměrně velká část města leží.
Díky pohoří Ťan-Sanu má toto bývalé hlavní město velmi příjemné klima. Můžete se proto vydat na procházky městem, během nich mimoděk potkávat tradiční budovy i pozůstatky monstrózních sovětských staveb. Almaty dokonce pořádalo Zimní asijské hry v roce 2011.

Nejlevnější letenky

Letenka do Almaty je branou do Středné Asie. Nenechte si ujít vyhlídku z vrchu Kok Tobe či dřevěný chrám Nanebevzetí. Na tržnici Zelyony Bazaar pořídíte kazašské lahůdky – skopovou hlavu na silný vývar nebo nápoj ze zkvašeného kobylího mléka kumys. Díky nejlevnější letence do Almaty můžete vycestovat také do Biškeku, hlavního města jižního kazašského souseda Kyrgyzstánu, kam neplatí vízová povinnost. S potřebným vízem, vhodným ubytováním i cestovním pojištěním do Kazachstánu vám rádi pomůžeme.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou