Aktuality

Leťte s Emirates v Business či First Class a ušetříte desítky tisíc

Vydáno 19. 7. 2016 | Letuška.cz Redakce
S Emirates poletíte nyní výhodněji. Užijte si komfort a výjimečné služby s companion tarify pro dva a více osob.

Leťte s Emirates v Business či First Class a ušetříte desítky tisíc

Užijte si na křídlech Emirates komfort a pohodlí ve třídách Business a First Class. Nyní máte unikátní příležitost vyzkoušet nejlepší servis na světě a letět do jedné z osmi destinací výhodněji. Pokud letíte jako pár nebo skupina do devíti osob, užijete si zábavu a exkluzivní služby, a můžete ušetřit až desítky tisíc korun.  

Pohodlí a komfort v největším letounu na světě A380

Emirates jako jediná aerolinka na světě nově létá každý den z Prahy kultovním letadlem Airbus380. Pasažéři využívají 76 plně polohovatelných sedadel v Business Class a 14 soukromých kabinek ve First Class na horní palubě letadla. Cestující ve First Class se navíc mohou osvěžit v palubní koupelně – jediné svého druhu na světě. Zároveň se cestující z obou tříd mohou ve výšce 12 000 metrů nad zemí zabavit v palubním baru.

Emirates je počtvrté nejlepší aerolinkou na světě

Letecká společnost Emirates stojí v roce 2016 na prvním místě mezi deseti nejlepšími aerolinkami na světě. Aerolinie Emirates získala ocenění "Aerolinka roku 2016". Seznam každý rok sestavuje firma SkyTrax, která se zabývá hodnocením letišť a služeb v leteckém průmyslu. Žebříček je významný i proto, že hodnocení pochází přímo od zákazníků. Značka Emirates se na prvním místě objevila již počtvrté, jako nejlepší na světě byla označena již v letech 2001, 2002, v roce 2013 a letos.  

Nová inspirace v Business Class

 • Cestující se mohou natáhnout a relaxovat v pohodlí sedadel typu lie-flat. Jsou ve všech letadlech A380 a ve většině strojů Boeing 777.
 • "Naši šéfkuchaři používají k přípravě jídel pouze čerstvé suroviny z místních zdrojů. Vychutnejte si jídla na nejlepším porcelánu značky Royal Doulton s exkluzivními designovými příbory od Roberta Welche. Doplňte své jídlo chutným vínem, které pro vás vyberou naši sommeliéři, nebo si vyberte z našeho seznamu bezplatných míchaných nápojů, šampaňského, piv, lihovin a teplých i studených nápojů," zve aerolinka do Business Class.
 • Při letu si mohou cestující vybírat až z 2 500 kanálů plných nejnovějších a nejlepších filmů a oblíbených televizních pořadů. V nabídce je i hudba z celého světa a zábavné hry.

Zážitek ve First Class

 • Posuvné dveře v privátní kabince zajistí cestujícím naprosté soukromí. "Vychutnejte si sklenku exkluzivního vína nebo šampaňského nebo využijte nabídky svého osobního minibaru," zní popis exkluzivních služeb. 
 • Pasažéři mohou ztlumit světlo a vybrat si zábavu podle své chuti – podívat se na film nebo si pustit televizi.  
 • Sedadlo lze změnit na zcela vodorovné lůžko s matrací a dopřát si posilující spánek. K dispozici je i toaletní stolek a zrcadlo. 
 • Od slavnostní kuchyně à la carte až po chutnou půlnoční svačinku. Vychutnávat lahodná jídla lze kdykoli díky službě osobního stravování. "Naši šéfkuchaři používají k přípravě jídel pouze čerstvé suroviny z místních zdrojů. Vychutnejte si jídla na nejlepším porcelánu značky Royal Doulton s exkluzivními designovými příbory od Roberta Welche. Doplňte své jídlo chutným vínem, které pro vás vyberou naši sommeliéři, nebo si vyberte z našeho seznamu bezplatných míchaných nápojů, šampaňského, piv, lihovin a teplých i studených nápojů," zvou aerolinky do First Class.
 • Své smysly mohou cestující na palubě letadla A380 ve First Class probudit v palubních sprchových lázních. Zážitek ještě zpříjemní exkluzivní toaletní potřeby Bvlgari a značkové produkty Timeless Spa.

Výhody letenek Business a First Class

 • Aerolinie Emirates nabízejí svým zákazníkům výhodné companion tarify, které platí pro cestování ve třídách Business a First. 
 • Business a First Class companion tarify platí pro minimálně dvě dospělé osoby a maximálně devět dospělých osob, které cestují všechny úseky společně.
 • Jako skupina lze letět za výhodnou cenu a ušetřit tak desítky tisíc korun.  
 • Nabídku může využít i lichý počet cestujících.
 • Mapa. Přehled obnovených letů a aktuálních možností bezpečně vycestovat najdete na mapa.letuska.cz.

Podmínky companion tarifu u Emirates

 • Companion tarify platí pro minimálně dvě dospělé osoby a maximálně devět dospělých osob, které cestují všechny úseky společně. Tarify lze použít i pro lichý počet cestujících.
 • Tarif lze využít při letu ve First Class i Business Class s leteckou společností Emirates. 
 • Mapa. Přehled obnovených letů a aktuálních možností bezpečně vycestovat najdete na mapa.letuska.cz.